Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Skelbimai
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

2024 gegužės 23, ketvirtadienis
Laimingo kelio! Spausdinti
Rita Ivaškevičienė, Kaišiadorių technologijų ir verslo mokyklos mokytoja metodininkė   
2014 liepos 09, trečiadienis

Gyvenimas, kaip ir traukinys, lekia lekia ir jo nesustabdysi...Ką tik mėgavaisi nerūpestinga vaikyste, pašėlusia jaunyste, o ateina laikas - jau stovi prie suaugusiųjų pasaulio vartų.
Ką tik praūžė išleistuvės mūsų mokykloje. Tai šventė, kupina ypatingų, dar nepatirtų jausmų, sunkiai suvaldomų emocijų ir nuolat kintančių nuotaikų. Tądien buvo įprasti ritualai:  visų moksleivių susirinkimas, paskutinės pamokos su auklėtojais, trumpos klasikinės kalbos ir direktoriaus Jono Jočiūno šilti rankų paspaudimai įteikiant brandos atestatus bei specialybės diplomus.
Šiemet net 116 moksleivių įgijo pelnytus dokumentus: į gyvenimą išleidome 28 būsimus siuvėjus, po 20 elektrikų bei apdailininkų, 19 apskaitininkų - kasininkų, 17 padavėjų - barmenų, 12 virėjų. Kelerius metus šioje mokykloje moksleiviai pliuškenosi pažinimo jūroje: vieni kapanojosi paviršiuje, atkreipdami daugiau dėmesio į save, kiti prilygo perlų ieškotojams, kurie, nekeldami jokio triukšmo, skverbėsi į patį nepažintų gelmių dugną ieškodami ir atrasdami brangakmenių. O šiandien jie stovi prie kito gyvenimo pažinimo slenksčio. Gražūs, prasmingi palinkėjimai jiems skambėjo iš mokyklos direktoriaus bei renginio svečių - rajono laikraščio „Atspindžiai“ redaktorės Virginijos Šimkūnienės, Kauno teritorinės darbo biržos Kaišiadorių skyriaus vedėjos Ramutės Sinkevičienės lūpų.
Ši diena visiems tikrai turėtų tapti vienu įsimintiniausių įvykių gyvenime. Po renginio kalbinti moksleiviai dar neskubėjo užverti durų, tarsi svečiai lūkuriavo, dalinosi patirtais mokykloje įspūdžiais ir džiaugėsi,  kad šioje mokykloje daugelis atrado save. Tad  jei ir tu nori išbandyti savo jėgas, sutikti gerų draugų  ar savo darbą mylinčių pedagogų, nesieki akademinio išsilavinimo, o esi labiau linkęs praktinei veiklai, ateik į mūsų kolektyvą ir įsigyk pačias paklausiausias darbo rinkoje profesijas: staliaus, statybininko, virėjo, konditerio, barmeno, elektriko, sekretoriaus, suvirintojo ar šaltkalvio. Laukiame jūsų!

Mokyklą paliekančios 10 MR ir 10 PB grupių merginos

Gausus būsimųjų elektrikų būrys

Vienuoliktokų atsisveikinimo daina ir šokis ne vieną privertė net ašarą nubraukti…

Dainą dovanojo esamų bei buvusių mokyklos darbuotojų dukrų ansamblis


Vytauto Čėsnos nuotraukos

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2014 liepos 30, trečiadienis )