Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

2022 spalio 07, penktadienis
Vasarą pasitinkame turiningais plenerais Spausdinti
Inga Armanavičiūtė, Kaišiadorių meno mokyklos dailės mokytoja metodininkė   
2014 birželio 25, trečiadienis

Arnesta Budrytė – ne tik Kaišiadorių meno mokyklos auklėtinė, kitąmet ji baigs Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnaziją
Dailė ir pleneras - tai viena kitą papildančios sąvokos. Pleneras yra vienas iš mokymosi piešti  būdų. Šia patirtimi galės pasidalinti ir dar keli Kaišiadorių meno mokyklos dailės programos mokiniai.

Druskininkuose birželio 2-4 dienomis vyko III tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės konkursas-festivalis „Čiurlionio krašto spalvos".  Jame dalyvavo ir  mūsų Meno  mokyklos dailės programos mokiniai Augustas Šadurskas, Greta Kazlauskaitė bei  Arnesta Budrytė  (mokytoja Inga Armanavičiūtė).
Susipažinimo parodoje jaunieji dailininkai pristatė savo kūrinius - namų darbus, atliktus įvairiomis technikomis. Po parodos atidarymo laukė konkursinės užduotys. Buvo traukiami burtai, kurioje Druskininkų miesto vietoje tapys vieni ar kiti jaunieji dailininkai. Nors kita diena prasidėjo su lietumi, tačiau po 5 val. įtempto kūrybinio darbo gimė tikrai daug puikių darbų.
Mūsų mokyklos mokinę Arnestą Budrytę šiemet jau ne pirmą kartą lydėjo sėkmė. Ji, šių metų rajoninės dailės olimpiados nugalėtoja, vėl buvo pastebėta. Savo amžiaus
Augustas Šadurskas, Arnesta Budrytė ir Greta Kazlauskaitė Druskininkuose
grupėje užėmė III vietą. 

Tačiau ir kiti mokiniai neliko be prizų - visi buvo apdovanoti apsilankymu Druskininkų vandens parke.


Arnestos darbai

 

Nuotraukos iš Kaišiadorių meno mokyklos archyvo

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 9314

Komentarai (2)
2014-06-28 21:24
Esi šlykšti kompleksuota snukė. Viskas tau negerai. Varinėji po straipsniais ir dergi visus iš eilės.
Apibendrijnimui
2014-06-28 08:17
Viena gavo paskutinę prizinę vieta, kiti - galimybę pasipliurzint visų priterštam vandeny. Toks yra mūsiškės meno mokyklos lygis. Ar nebūtų laikas edukologijos magistrę vyt lauk?
Apibendrinimas
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2014 liepos 09, trečiadienis )