Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 4 skaitytojai

2020 spalio 20, antradienis
A.Klinkevičius: gyvenimas su futbolu Spausdinti
2013 liepos 18, ketvirtadienis

Aivaras Klinkevicius su Perkuno Taure (Astos Sabonytės-Jankauskienės nuotr.)
Aivaras Klinkevičius daugumai kaišiadoriečių geriausiai žinomas kaip Futbolo Centro „Baltai“ pirmosios komandos kapitonas, rezultatyviausias žaidėjas. Vaikino gyvenime per pastaruosius metus įvyko nemažai permainų.
Apie tai, kaip jam sekasi, kuo jis užsiėmęs, apie gyvenimą, susietą su futbolu, su komandos draugu  Aivaru KLINKEVIČIUMI kalbasi Andrius JANKAUSKAS.


-Ką šiuo metu veiki? Kuo užsiėmęs labiausiai?

- Daugiausiai dirbu. Grįžęs iš darbo vėlgi dirbu, renku pinigus, kad vasaros pabaigoje galėčiau įsigyti naują mašiną. Atradęs laisvesnio laiko, stengiuosi sportuoti, pabėgioti.


- Esi studentas, tiesa? Ką ir kur studijuoji?

- Taip, esu studentas, būsimas trečiakursis. Studijuoju Lietuvos sporto universitete, seniau buvusioje Lietuvos kūno kultūros akademijoje. Studijuoju kūno kultūrą, ruošiuosi būti pedagogas-kūno kultūros mokytojas.


- Kokioje komandoje dabar rungtyniauji? Kaip sekasi?

- Žaidžiu dviejose komandose. Tai Futbolo bendruomenės klubas „Kaunas“ (FBK), dalyvaujantis LFF II lygos Pietų zonoje ir FK „United", žaidžiantis  Kauno apskrities pirmenybėse. Žaidžiu ganėtinai daug laiko, tačiau šiuo metu mane kamuoja įvarčių badas, jau nežinau kelintose rungtynėse  nepavyksta pasižymėti. Tikiuosi, tai ilgai netruks (Aivaras netrukus pelnė įvartį, žaisdamas už FBK „Kauną“ - aut. past.).


- Salės futbole iškovojai medalį, tiesa? Papasakok apie tai išsamiau.


- Jau antrus metus iš eilės esu salės futbolo A lygos prizininkas. Užpernai su Kazlų Rūdos „Stihl“ užėmėme 3 vietą, žiemą aukso medalius pralošėme paskutiniame ture prieš Kauno „Nautarą“ ir likome antri. Labai apmaudu, kad teko mažai žaisti, nes didžiąją žiemos dalį gydžiausi sunkią traumą. Ir likusius du ratus komandą teko palaikyti tik iš šalies.


- Buvai FC „Baltai“ pirmosios komandos kapitonu. Ar prisimeni tuos metus? Ar palaikai ryšius su klubu, treneriais, buvusiais komandos draugais?

- Labai gerai prisimenu, tai buvo labai geras laikas. Dar ir dabar labai dažnai pagalvoju, ką galėjome pasiekti arba kad galėtume vėl iš naujo atgyti kaip pirmoji Kaišiadorių vyrų komanda. Šioje komandoje man geriausiai sekėsi rungtyniauti - kiekvieną sezoną būdavau bent tarp 10 rezultatyviausių lygos futbolininkų. Stengiuosi palaikyti ryšius su treneriais, nes jiems esu labai dėkingas, kad mane tokį išugdė - ir kaip žmogų, ir kaip sportininką. Visuomet, turėdamas galimybę treniruotis, stengiuosi pasikviesti buvusius komandos draugus, kad treniruotė bent kažkiek primintų tuos laikus, kai buvome komanda.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 6391

Komentarai (7)
2013-07-23 23:18
Aš pasakysiu apie futbolą - Aivaras puikus puolėjas, geras "Baltų" narys.
dėdė
2013-07-22 19:30
Ar įžiūri pažastis ir intymią vietelę? Ar čia tavo fantazija putoja?
Nuomonei
2013-07-21 09:01
Pažastys ir intymi vyruko vietelė turi būti be plaukeliu, o visa kita gerai kaip yra
Nuomonė
2013-07-20 13:00
Raumeningas, įdegęs, depiliuotas vaikino kūnas yra gražu!
Tikra tiesa
2013-07-19 19:45
Tas si8las ant pilvo laiko tavo ausis, nes smegenų nerasta. O Aivis liux. Sėkmės jam
to L
2013-07-19 13:02
Šaunuolis Klinkis!
Andrius
2013-07-19 11:19
Koks ten juodas siūlas ant pilvo? Ar tik ne laikas depiliacijai? Sportininkas turi prižiūrėt savo kūną! 
Imk pavyzdį iš D. Beckhemo!
L
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013 rugpjūčio 28, trečiadienis )