Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama

Jūsų nuomone, žmogus, užsiimantis savanoriška, visuomenine veikla:
 
 
 
 
Šiuo metu 22 skaitytojai

arrow Archyvas 2012 vasario 06, pirmadienis
Kruonio seniūnijoje prasiautusi audra ne tik draskė stogus, bet ir paliko žmones be elektros Spausdinti
Ramutė Šimelienė   
2010 rugpjūčio 11, trečiadienis

Praėjusį savaitgalį audra Lietuvoje nusinešė 4 gyvybes, pridarė daug žalos. Rajone taip pat skaičiuojama, kiek nuostolių ši audra padarė pas mus. Pirmadienio rytą pasidairėme po Kruonio seniūniją.


Jau pačiame seniūnijos centre - Kruonio miestelyje - savivaldybės įmonės „Kaišiadorių paslaugos“ darbininkai tvarkė vėtros išlaužytą gyvenvietės parką. Anksčiau gražiai ir rūpestingai tvarkoma kruoniškių pamėgta vieta atrodė liūdnai: visur kėpsojo išvirtę medžiai, kiti jau buvo supjauti, į krūvas kraunamos šakos,  o supjauti kaladėmis stori kamienai išvežami. Čia iš visų jėgų darbavosi savivaldybės  įmonės „Kaišiadorių paslaugos“ darbininkai  Nerijus Balnis ir Jonas Jankauskas, nors matės, kad dviejų žmonių per mažai. „Nuo sekmadienio  triūsiame, - sakė Nerijus. - Parko medžiai griūdami užvirto ant aplinkinių gatvių važiuojamosios dalies, trukdė eismui. Turėjome skubiai gatves nuvalyti“, - pasakojo vaikinas ir rodė savotiškų akmens skulptūrų liekanas, kurios, pasak jo, buvusios pastatytos seniūno Gintaro Gružausko iniciatyva, kad puoštų miestelį. „Ir va, po sekmadienio nakties audros viso to grožio neliko,“ - liūdnai sakė Nerijus. Jis apmaudavo ir dėl to, kad parke dar anoje savaitėje, prieš audrą, spėta išvalyti ir skaldele išbarstyti takus, paruošta žemė vejai pasėti.  O štai pirmadienį toje vietoje žliugsėjo purvynas ir visur kėpsojo išvirtę medžiai. „Visas darbas perniek. Turėsime ne tik audros padarinius panaikinti, bet ir vėl iš naujo parką sutvarkyti,“- sakė jis.  
Kruony vėtra pasidarbavo ne tik miestelio viduryje. Ji išvertė aukštą pušį prie puošnios Kruonio bažnyčios, nuplėšė ir vietos ūkininko Romaldo Juodeikio namo stogą, kai kam nudraskė malkinių ir ūkinių pastatų stogelius. Kruoniškė ūkininkė Palmira Kelpšienė redakcijai sakė, kad audra Darsūniškyje nuplėšė stogą nuo dirbtuvių ir užmetė ant jų grūdų sandėlio... Toje gyvenvietėje padaryta daugiau įvairių eibių.

Apie kapinėse išvartytus medžius, apie nuostolius, patirtus Anglininkuose - rugpjūčio 13 d. laikraštyje.










Autorės nuotr.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:



Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 657

Komentarai (1)
2010-08-11 23:32
Siaubiakas. Užuojauta
Jonas
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2010 rugpjūčio 27, penktadienis )
 
Kaišiadorių krašto šviesuoliai
Kaišiadorių rajono savivaldybė
Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras
policija
ziezkc
Futbolo centras "Baltai"
kkml