Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Skelbimai
Privatumo politika

2026 birželio 12, penktadienis
„Džiaugsmas“ parvežė džiaugsmą Spausdinti
2025 birželio 28, Šeštadienis

Kaišiadorių kultūros centro orkestras jubiliejiniame Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų atvirajame čempionate pelnė II vietą. Nuotrauka iš orkestro archyvo
Dvi dienas Marijampolė buvo orkestrų Meka – čia vyko jubiliejinis, 25-asis, Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų atvirasis čempionatas, po Suvalkijos sostinės dangumi sukvietęs talentingiausius orkestrų kolektyvus bei dirigentus iš visos Lietuvos. Į jį Kaišiadorių kultūros centras išlydėjo mūsų krašto žmonių jau spėtą įvertinti ir pamilti orkestrą „Džiaugsmas“ su jo vadovu ir dirigentu Artūru Vrublevskiu.
„Džiaugsmas“ į Marijampolės sceną kopė antrąją čempionato dieną, kur A kategorijoje varžėsi su kitų šalies vietovių muzikantais. Smagu pranešti, kad mūsiškis orkestras su kaupu pateisino savo vardą ir į Kaišiadoris grįžo su džiaugsminga žinia – laimėtas II vietos diplomas.


„Kaišiadorių aidų“ inf.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2025 birželio 28, Šeštadienis )
 
Naujausias numeris

Europos pulsas Europos Pulsas
MRF
Medijų rėmimo fondas remia „Kaišiadorių aidų“ projektus: veiklos – 22 929 Eur, „Laikmečio žingsniai Kaišiadorių krašto kultūros erdvėje“ – 10 800 Eur.

Laikmečio žingsniai Kaišiadorių krašto kultūros erdvėje

Kaišiadorys trijų etnografinių regionų sankirtoje

Politinės reklamos skaidrumo pranešimai
Kaišiadorių rajono savivaldybė
Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras
EKKL
regionunaujienos
Už saugią Lietuvą
km
ziezkc
Futbolo centras "Baltai"