Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2023 rugsėjo 28, ketvirtadienis
Kuo aleksandrito lazeris pranašesnis už kitus plaukų šalinimo lazerius Spausdinti
  
2023 rugpjūčio 21, pirmadienis

Lazerinė depiliacija vis populiarėja. Ar svarstote, koks lazeris veiktų geriausiai ir sulauktumėte puikių rezultatų? Aleksandrito lazeris yra vienas dažniausiai naudojamų medicininių lazerių pasaulyje, nes jis užtikrina puikų efektą – ilgalaikį plaukelių šalinimą.

Iš principo lazerinės depiliacijos su visais lazeriais, nepaisant jų skirtingų technologijų, vyksta taip pat. Išskyrus tai, kad naudojant diodinį lazerį prieš procedūrą ant odos aplikuojamas gelis ir procedūros metu oda vėsinama pučiant šaltą orą per papildomą antgalį. Aleksandrito lazeris turi integruotą DCD vėsinimo sistemą, kas gerokai patogiau klientui. Taikant šį lazerį ant odos nėra aplikuojamos jokios priemonės, kurios galėtų sukelti sudirgimą ar alergiją.
Tačiau esminiai aleksandrito lazerio pranašumai prieš kitus lazerinius įrenginius yra: jo galia, antgalio dydis ir parametrai. „Candela Medical“ kompanijos technologija ištobulinta taip, kad lazeris veiktų efektyviai, sparčiai ir procedūra truktų kuo trumpiau. Tai leidžia kone visas lazerinės depiliacijos procedūras atlikti per pietų pertrauką.
Reikia 6–8 procedūrų su naujausios kartos aleksandrito lazeriu, kad ilgam laikui – bent pusmečiui, metams ar ilgiau – būtų pašalinti nepageidaujami plaukeliai. Sesijos atliekamos kas 4–8 savaites. Tikslų dažnumą jums rekomenduos procedūrą atliekantis gydytojas. Pradžioje įprastesni dažnesni apsilankymai, kurso pabaigoje vizitai retėja, nes jau būna sunaikinta didžioji dalis plaukelių ir reikia luktelėti, kol ataugs „užsispyrę“ plaukeliai.

Naujausi aleksandrito lazeriai pasižymi ypatinga galia. Ji siekia 11–23 kW, o kitų rinkoje esančių gamintojų lazerių galia – vos 1,2,6 kW. Tai akivaizdus skirtumas, lemiantis svarbų pranašumą. Jau po pirmos procedūros iškrenta iki 95 % plaukelių iš tuo metu esančių plauko augimo fazėje, po 3 procedūrų bendrai nugairinama iki 80 % nepageidaujamų plaukų nuo bet kurios kūno ar veido vietos. Baigiant 6 procedūrų kursą įprastai būna pašalinta net iki 95 % plaukelių. Tokio paties greito ir ilgalaikio efekto silpni lazeriai negali pasiekti. Pasikliovus silpnesniais lazeriais gali tekti atlikti keliolika procedūrų ir atvykti palaikomosios procedūros vėl kas kelis mėnesius, kad būtų išsaugotas rezultatas. Atlikus kursą su aleksandrito lazeriu palaikomųjų procedūrų reikia po pusės metų arba vienerių metų.
Antgalio dydis irgi lemia procedūros greitį. Taip, laikas mažiau svarbus, jei norite pašalinti plaukelius tik nuo smakro ar virš lūpos, bet jei planuojate depiliuoti kojas, rankas, vyrai – nugarą, – silpnas lazeris ir dar mažu antgaliu išeikvos daug brangaus laiko. „Era Esthetic“ klinika vienintelė Lietuvoje turi didžiausio ploto aleksandrito lazerio antgalį – 20/22/24 mm. Būtent dėl jo užtikrinama, kad lazerinė depiliacija bus ypač greita.

Jei ieškote užtikrintos technologijos, pasitikėkite įvertintomis kompanijomis – rinkitės naujausios kartos aleksandrito lazerį. Šis sprendimas pakeis jūsų kasdienybę – pamiršite apie nepageidaujamus plaukelius ilgam laikui.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2023 rugsėjo 04, pirmadienis )