Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Skelbimai
Privatumo politika


arrow Archyvas 2024 birželio 22, Šeštadienis
Buhalterinės apskaitos paslaugos pradedantiems verslą: ką reikia žinoti? Spausdinti
2023 kovo 17, penktadienis

Jei kuriate verslą, bet nesate buhalteris, tai dar nereiškia, kad šioje srityje galite nesidomėti niekuo. Tiesa kiek kita – net jei atrodo, kad apskaitos srityje nieko neišmanote, turite domėtis ir perprasti bent bazinius aspektus, kad galėtumėte sėkmingai vystyti savo verslą. Tad ką apie buhalterinę apskaitą reikėtų žinoti pradedantiesiems?

Jei manote, kad viską galite pats, keiskite poziciją
Jei pradėjote verstą, jūs galite daug ir, greičiausiai, sėkmingai sieksite savo tikslų. Bet yra sričių, kurias geriau patikėti specialistams. Tad nors pradedant verslą gali pasirodyti, jog su apskaita galite tvarkytis patys, gerai pagalvokite. Domėkitės ja, domėkitės jūsų įmonėje vykstančiais apskaitos procesais, bet rimtesnius šios srities darbus patikėkite profesionalams – nuo pečių nusimesite didelį rūpestį.

Ar naudojamos programos
Ne paslaptis, kad buhalteriai savo darbe naudoja apskaitos programas, kurių pasirinkimas gana platus, kiekviena turi savų privalumų, galbūt ir trūkumų, tačiau kad jos gerokai palengvina ir paspartina buhalterių darbą, tai ginčytis neverta. Tad besidomėdami buhalterinės apskaitos paslaugomis išsiaiškinkite, ar potencialūs paslaugų teikėjai naudoja specialias apskaitos programas, ar duomenis suveda ranka į Excel, kas yra gerokai pasenęs metodas, reikalaujantis kur kas daugiau laiko, bet, deja, vis dar gajus.

Koks apskaitos paslaugų paketas tinkamas
Besidomėdami apskaitos paslaugomis ir jų kainomis pastebėsite, kad kai kurie paslaugų teikėjai pateikia po kelis paslaugų paketus, kurie skiriasi pagal tai, kokio dydžio yra verslas, kokios paslaugos aktualios ir pan. Paprastai pigiausias paketas yra idealiai tinkantis pradedantiesiems, nors pasitaiko atvejų, kai dėl pradedančiųjų verslininkų nežinojimo jiems bandomi įpiršti kur kas brangesni variantai. Labai išsamiai ir aiškiai kainų bei paslaugų informacija pateikiama www.finorder.eu svetainėje buhalterinių paslaugų puslapyje.

Apskaitos paslaugų pasirinkimas labai reikšmingas
Pradedantysis verslininkas turi žinoti, jog nekompetentingas buhalteris ar netinkamai buhalteriją tvarkanti įmonė jūsų verslo subjektui gali atnešti labai didelių nuostolių. Todėl renkantis šių paslaugų teikėją vadovautis vien žemiausios kainos kriterijumi yra blogas pasirinkimas. O taip nutinka gana dažnai, nes verslą pradedantys ne visada turi daug įstatinio kapitalo ir kai kur nori pataupyti. Tačiau verta žinoti, kad apskaita nebus geriausia vieta taupymui, čia svarbiausia – profesionalumas.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2023 balandžio 05, trečiadienis )