Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Skelbimai
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2024 balandžio 23, antradienis
Ketvirtoji EKKL savaitė: keturios Kaišiadorių rajono komandos išsiveržė į pirmąjį lygos penketą Spausdinti
Audrius Švelnikas, EKKL žurnalistas   
2022 lapkričio 25, penktadienis
Praėjusių metų antrosios vietos laimėtojai komanda ,,Rumšiškės“ (žali marškinėliai) patyrė pirmąjį pralaimėjimą jau ketvirtajame ture.
Lapkričio 15 dieną rungtynėmis Elektrėnuose startavo ketvirtasis EKKL turas. Pirmosiose rungtynėse susitiko aikštės šeimininkų komanda „Centauras“ (0–4) prieš svečius iš Kaišiadorių – komandą „Fotokos“ (2–2). Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie, nepaisant to, kad turėjo  šiek tiek mažesnę žaidėjų rotaciją, sugebėjo visus keturis rungtynių kėlinius būti priekyje. Elektrėniškiai rungtynėse pirmavo tik vieną kartą, vienu taškų pirmajame kėlinyje. Vėliau, daugiausia startinio penketo žaidėjų vedini, svečiai laimėjo  rungtynes rezultatu 88:71. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Tomas Šalna – 27 taškai. Puikiai pasirodė ir Mantas Morkūnas – 17 taškų.

 Antrosios ketvirto turo rungtynės įvyko Kaišiadoryse. Čia susitiko aikštės šeimininkų komanda „TPA“ (1–3) ir svečiai „Žiežmariai“ (4–0).  Rungtynes geriau pradėjo, kaip ir dažniausiai nutinka, Igno Mikulio ir šįkart jam puikiai talkinusio ir tik pirmąsias rungtynes komandoje žaidusio Mariaus Karpavičiaus vedini šeimininkai, kurie po pirmo kėlinio buvo priekyje 8 taškų persvara. Nuo antrojo kėlinio svečiai susiėmė, ir turėdami aikštėje daugiau žaidėjų, galinčių žaisti rezultatyviai, ne tik kad persvėrė rezultatą, bet jau šiame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai. Po ilgosios pertraukos komanda „TPA“ bandė priartėti, tačiau bet kokius jų bandymus stabdydavo sėkmingas žiežmariečių atsakas. Visa tai lėmė, kad ganėtinai slidžiu, per vieną metimą pasiekiamu  rezultatu 78:75 rungtynes laimėjo komanda „Žiežmariai“. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias Kaišiadorių rajono atstovas buvo Lukas Jurkevičius, įmetęs 14 taškų.  Pralaimėjusių gretose ir vėl rezultatyviausias buvo  Ignas Mikulis – 33 taškai. 
Lapkričio 17 dieną toliau vyko ketvirtasis EKKL turas. Rungtynėse, kurios vyko Rumšiškėse, susitiko aikštės šeimininkai „IDIP-Žemkausta“ (4–0) prieš svečių komandą „Nevietiniai“ (0–4). Rungtynėse iš pat pradžių kontrolę į savo rankas paėmė šeimininkai, kurie jau po pirmo rungtynių kėlinio turėjo 29 taškų persvarą. Vėliau ją dar padidino ir laimėjo nepadoriu rezultatu 113:41 prieš jokio žaidybinio plano neturėjusius svečius. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai  žaidė kaišiadorietis  Arnas Gauba – 22 taškai.
Antrosios lapkričio 17-osios dienos rungtynės vyko jau Vievyje. Čia susitiko aikštės šeimininkų komanda „Žiedas“ (4–0) prieš svečius „Kaišiadorių ŠSC-Savex“ (1–3). Rungtynes geriau pradėjo svečių komandos jaunuoliai, kurie daugiausia dviejų komandos puolimo lyderių Mato Cibulskio ir Luko Žilinsko pastangomis po pirmojo rungtynių kėlinuko pirmavo 5 taškų persvara. Antrą kėlinį, padarę tam tikras išvadas, puikiai sužaidė starto penketo žaidėjų į priekį vedami svečiai, kurie šį kėlinį laimėjo net 30:8, ir į ilgąją pertrauką komandos ilsėtis išėjo „Žiedo“ komandai pirmaujant  jau gana solidžia 17 taškų persvara. Panašu, kad  antrasis  kėlinukas ir bus nulėmęs rungtynių likimą, nes po ilgosios pertraukos vytis varžovus dar bandė kaišiadoriečiai, tačiau dėl mažesnės rotacijos ir žymiai prastesnės kovos dėl kamuolių „Kaišiadorių ŠSC-Savex“ komandai teko nusileisti Vievio atstovams. Pralaimėjusių gretose Matas Cibulskis ir Lukas Žilinskas pelnė atitinkamai 30 ir 27 taškus.
Paskutinės 4-ojo turo rungtynės vyko Elektrėnuose, čia susitiko aikštelės šeimininkai „AlterNetas“ (1–3) ir svečiai iš Rumšiškių – KK „Rumšiškės“ (3–1). Rungtynių pradžioje komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir nei vienai komandai nepavyko susikrauti didesnės persvaros – po dviejų kėlinių vos 3 taškų persvara buvo svečių pusėje (41:44). Po ilgosios pertraukos rumšiškiečiai padidino savo pranašumą iki 9 taškų, tačiau ketvirčio paskutines kelias minutes sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir prieš lemiamas 10 minučių įsiveržė į priekį minimalia persvara – 66:65.
Ketvirtajame kėlinyje „Rumšiškių“ komanda krito į duobę, tuo pasinaudojo „AlterNetas“ komanda, kuri atitrūko dviženkle persvara ir nebepaleido pirmosios pergalės iš savo rankų. Pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo rumšiškėnas Deividas Kalinauskas, įmetęs 11 taškų.



Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 gruodžio 09, penktadienis )