Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Skelbimai
Privatumo politika


arrow Archyvas 2024 balandžio 23, antradienis
Trečioji EKKL savaitė: nebeliko pergalės neiškovojusių Kaišiadorių rajono komandų Spausdinti
Audrius Švelnikas, EKKL spaudos atstovas. Audriaus Švelniko nuotr.   
2022 lapkričio 18, penktadienis

Ignas Mikulis (meta baudas) buvo naudingiausias kaišiadorietis šiame lygos ture.
Lapkričio 8 dieną rungtynėmis Žiežmariuose prasidėjo jau trečiasis Kaišiadorių-Elektrėnų (EKKL) turas, čia susitiko aikštės šeimininkai – komanda „Žiežmariai“ (3-0) prieš svečius iš Elektrėnų – „Centauras“ (0-3).

Rungtynes, kaip ir praėjusiame ture, geriau pradėjo elektrėniškiai, tik šįkart jos skyrėsi tuo, kad vedami Ugniaus Baslyk ir Kristupo Kazlausko tandemo „Centauras“ krepšininkai prieš savo varžovus pirmavo ne du kėlinius, o net tris. Tik ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkams pavyko perlaužti rungtynes ir jas laimėti trapia 5 taškų persvara. Galutinis rungtynių rezultatas 83:78 komandos „Žiežmariai“ naudai.
Nugalėtojų gretose rezultatyviausi po 19 taškų pelnę Lukas Jurkevičius ir Justinas Kursevičius. Jiems puikiai talkino Tomas Vainoris (15 tšk., 13 atk. kam.).
Antrosios turo rungtynės vyko Kaišiadoryse, čia susitiko dvi Kaišiadorių rajono komandos: aikštės šeimininkai „TPA“ (1-2) prieš svečius „IDIP-Žemkausta“ (3-0). Šiose rungtynėse visą laiką, daugiausia dešimties taškų persvara, pirmavo svečiai, kurie demonstravo įvairesnį puolimo arsenalą, ilgesnį atsarginių suolelį, kai tuo tarpu varžovai puolime dažniausiai laikėsi ant Igno Mikulio ir Deivido Leonavičiaus pečių. Visa tai leido komandai „IDIP-Žemkausta“ rungtynes laimėti galutiniu rezultatu 83:77. „IDIP-Žemkausta“ gretose iš kaišiadoriečių geriausiai pasirodė Lukas Aleksiūnas, kuris įmetė 17 taškų. Pralaimėjusiųjų gretose naudingiausias buvo beveik trigubo dublio ritmu žaidęs kaišiadorietis Ignas Mikulis (25 tšk., 10 atk. kam., 9 rez. perd., 43 naud. b.). Šiam žaidėjui iki trigubo dublio pritrūko vieno rezultatyvaus perdavimo, tačiau 9 rezultatyvūs perdavimai yra šio sezono lygos rekordas.
Lapkričio 10-osios vakarą trečiasis EKKL turas tęsėsi Rumšiškėse. Čia susitiko aikštės šeimininkai – komanda „Rumšiškės“ (3-0) ir svečiai – „Kaišiadorių ŠSC-Savex“ (1-2). Rungtynės prasidėjo ir vyko aukštu tempu, rezultatyviai. Jau pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai bandė nutolti nuo varžovų, tačiau jaunieji kaišiadoriečiai ne tik kad neleido varžovams pabėgti į priekį dviženkle persvara, bet ir (daugiausia Mato Cibulskio ir Luko Žilinsko tandemo dėka) įsiveržė į priekį, netgi iki trečio kėlinio vidurio įgijo dviženklę persvarą, tačiau nuo to paties trečiojo kėlinio vidurio komanda „Rumšiškės", pasinaudojusi varžovų nuovargiu, pradėjo juos vytis. Po trijų kėlinių rezultatus jau buvo lygus, o ketvirtajame kėlinyje jaunieji kaišiadoriečiai, naudoję praktiškai tik 5 žaidėjų rotaciją, galutinai palūžo ir pripažino aikštės šeimininkų pranašumą rezultatu 85:74. Nugalėtojų rumšiškėnų gretose iš vietinių žaidėjų komandos geriausiai pasirodė jaunasis talentas Tadas Grigaliūnas, kuris surinko 17 taškų. Pralaimėjusių komandoje Matas Cibulskis ir Lukas Žilinskas pelnė atitinkamai 26 ir 24 taškus.
Lapkričio 13 -osios vakarą Kaišiadoryse įvyko priešpaskutinės trečio turo rungtynės: susitiko aikštės šeimininkų komanda „Fotokos“ (1-2) prieš svečius iš Elektrėnų – komandą „AlterNetas“ (0-3). Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie visą pirmąjį kėlinuką buvo priekyje vienaženkle persvara. Taip nutiko ir dėl to, kad šiame kėlinyje įvyko  fenomenalus ir retai krepšinyje matomas dalykas – taškus „AlterNetas“ komandai beveik visą pirmą kėlinį rinko vienas žaidėjas, tai Karolis Jovaiša. Jo komandos draugui Gabrieliui Bielskiui iki pirmo kėlinio pabaigos likus 29 sekundėms pavyko pelnyti tris taškus, tuo metu Karolio sąskaitoje jų buvo jau 13. Nuo šio momento  rungtynės iki pat ketvirto kėlinio vyko kaišiadoriečiams pirmaujant dviženkle persvara, kadangi „Alternetas“ lyderiui renkant taškus ir toliau mažai padėjo komandos draugai.
Ketvirtajame kėlinyje vaizdas ženkliai pasikeitė, ir svečiai pradėjo vytis savo varžovus. Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėms rezultatas jau buvo lygus, tačiau komanda „Fotokos“ nenorėjo paleisti taip arti esančios pergalės iš savo rankų ir likusią rungtynių dalį laimėjo 12:2, o rungtynes rezultatu 85:75. Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo Tomas Šalna (23 tšk., 7 atk. kam., 23 naud. b.).

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 gruodžio 03, Šeštadienis )