Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika


arrow Archyvas 2023 birželio 01, ketvirtadienis
Striukės rudeniui: ką įvertinti renkantis? Spausdinti
  
2022 lapkričio 10, ketvirtadienis

Tinkamo lauko drabužio pasirinkimas – nėra mokslas. Tačiau menas – tikrai. Juk reikia įvertinti daug niuansų, smulkmenų, kurios garantuoja, kad rasite drabužį tinkamą ir Jūsų širdžiai, ir Jūsų regai.

Striukės yra tas drabužis, kuris tarnauja labai daug metų. Kur kas ilgiau nei maikutės, kurias dažniausiai perkame kas kelis mėnesius, taip?
Galiausiai, juk prekybos vietoje siūlomos rudeninės striukės vyrams yra labai įvairios. ne visada paprasta rasti variantą, kuris Jums tinka. Galiausiai, ieškoti reikia vertinant ne tik stilių, tačiau ir daugelį kitų smulkmenų, kurias bandysime aptarti straipsnyje.
1. Visada siūlome rinktis tokias striukes, kurios ne tik šildo, tačiau ir atsparios drėgmei. Tikrai tokių lauko drabužių reikia ne tik rudenį, kai lyja dažniausiai, tačiau visus metus. Mūsų klimatas yra labai permainingas. Gera, kai kasdien dėvimi drabužiai gali padėti apsaugoti jus nuo bet kokių orų pokyčių. Tuomet kasdien eisite iš namų būdamas ramus, jog atrodote puikiai, tikrai pavyks gerai jaustis bet kokiu oru ir tuo pačiu išvengti peršalimo ligų.
2. Mados daugeliui padeda rasti tokius lauko drabužius, kurie tinka, kurie patinka. Ypač tiems, kurie neturi jokio stiliaus, nežino kas jiems patinka ir jiems dažnai nėra svarbu – kokie rūbai dėvimi. Taigi, pagalba yra remtis dizainerių patarimais. Jie dažniausiai pateikti internete susistemintai, galiausiai, prekybos vietos labai dažnai išskiria tuos katalogus drabužių, kurie tuo metu yra „ant bangos“. Galite rinktis striukes, kurios to sezono top‘as arba galima rinktis pagal savo poreikius tokius lauko drabužius, kurie Jums patinka. Žinoma, antras variantas yra kur kas geresnis, tačiau jeigu toks pasirinkimas labai vargina – visada galima rinktis tiesiog madingus modelius.
3. Daugeliui žmonių patinka, kai striukės turi daug kišenių, kai jos turi kapišonus ir kitas smulkmenas, pavyzdžiui, atšvaitus. Taip, tai yra smulkmenos, tačiau jos ne tik puošia lauko drabužius, tačiau ir suteikia daugiau patogumo juos dėvint, galiausiai, padeda visada po ranka turėti svarbiausius daiktus. Taigi, renkantis lauko rūbus ir Jūs turėtumėte tai įsivertinti.
4. Kadangi šiuo metu madoje yra per didelio modelio striukės, kai kurie vyrai perka keliais dydžiais didesnes, kadangi galvoja, kad taip atrodys madingi. Ne visai taip reikia daryti. Jeigu dėvite M dydžio drabužius – tokiu atveju perkama striukė taip pat turi būti M dydžio. Tačiau ieškokite tokios, kuris yra oversize stiliaus. Kadangi šiuo metu tokios yra madingos – raiste tikrai greitai.
5. Visada rasite tokių gaminių, kurie kainuoja kur kas pigiau nei rinkoje ir tokių, kurie yra rinkos kainos arba didesnės. Ar kaina lemia kokybę? Ne visada, tačiau tikrai gana dažnai. Visada siūlome vengti tokių prekybos vietų, kur siūloma įsigyti striukes nelegaliai. Tiesiog negalite būti tikras dėl kokybės ir negalėsite grąžinti drabužio, kadangi niekas to negarantuoja.
6. Verta plačiau domėtis ir gamintojais. Galite apie tam tikrus gamintojus skaityti atsiliepimus. Tikimės, kad tai padės Jums susisteminti paieškas ir greičiau rasti ko ieškote.
7. Dėvėkite savo dydžio drabužius. Ir pavyks gražiau atrodyti, ir tuo pačiu laisvai judėti.
Nepamirškite, kad šiuo metu striukės vyrams gali būti perkamos internetu. Tai yra puiki ir patogi galimybė palyginti pasiūlymus bei rasti tą, kuris Jums labiausiai tinka.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 lapkričio 18, penktadienis )