Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2023 balandžio 02, sekmadienis
Tvirtinimo elementai savo reikmėms. Ką turi turėti kiekvienas meistras? Spausdinti
2022 rugsėjo 27, antradienis
Ar esate geras namų meistras ar meistrė? Dažniausiai tokiu tapti pavyksta tik įsigijus tinkamas priemones, priedus bei kitas smulkmenas, kurios padės Jums atlikti be tokius būsto remonto darbus.
Vienos mažiausių smulkmenų, kurios namuose yra labai svarbios – tvirtinimo elementai. Tai yra vinys, varžtai ir kniedės. Visada verta pasirūpinti atsargomis, kad kai reikia – viskas būtų po ranka. Nežinote ko reikia dažniausiai? Bandysime aptarti straipsnyje.
· Vinys
Vinių pasirinkimas yra labai platus, tad visada geriausia yra turėti po saują labai įvairių dydžių, ilgių, pločių... Dažniausiai rinkoje galima rasti 1,2 iki 6 mm. storio ir nuo 16 mm. iki 200 mm. ilgio vinis. Priklausomai nuo to, kas bus kalama ir tuo pačiu kokį svorį jos turi atlaikyti, žinoma, reikia atitinkamos skersmens vinies. Pasikartosime, kad turint labai daug įvairių variantų – neteks skubėti į prekybos vietą ir būsite ramus, kad darbus, kad ir kokie jie – atlikote tinkamai.
· Kniedės
Dar viena smulkmena daugeliui darbų atlikti yra kniedės. Jos labai įvairios ir dažniausiai klasifikuojamos pagal tai – kurioje medžiagoje bus smeigiamos: metalui, medžiui, plastikui... Žinoma, taip pat reikia žiūrėti ir į jų matmenis. Galiausiai, kiti renkasi net pagal galvutės spalvą. Tai yra patogu, kai konkrečiose vietose susmaigstytos kniedės žymi tam tikrus parametrus.
· Srieginiai strypai
Srieginiai strypai yra plačiai naudojami labai įvairiuose darbuose. Nuo statybos iki remonto. Svarbiausia, kad ir jų pasirinkimas yra labai platus. Esminis rodiklis yra jų storis, žinoma, ir ilgis, kuris gali būti be jokio vargo koreguojamas pagal tai – kiek Jums reikia. Geriausias pasirinkimas yra srieginiai strypai iš Torx.lt. Čia Jūsų laukia ne tik kokybė, tačiau taip pat ir gera kaina. Sekite akcijas, kurios leis sumokėti dar mažiau, tačiau būti ramiu, kad radote poreikius tenkinančią kokybę.
· Varžtai
Svarbiausia įsigyti tokius, kurie tenkina pačius aukščiausius reikalavimus. Jie turi būti atitinkantys DIN ir ISO standartus. Tokius įsigysite tik patikimose prekybos vietose, kur parduodami varžtai su garantija ir tuo pačiu tokie, kurie yra sertifikuoti. Ne veltui sakoma, kad daugelis darbų prasideda nuo smulkmenų. Galima sakyti, kad namo statybos – nuo varžtų pasirinkimo. Jie turi būti patvarūs bei ilgaamžiai.
· Medsraigčiai
Kokie medsraigčiai Jums reikalingi? Juos renkantis visada galima tartis su specialistais, kurie tiksliai žinodami kam jums jų reikia – gali padėti ir rasti tinkamus. Pateiksime dažniausiai rinkoje randamus tipus:

1.     Standartiniai medsraigčiai – geltoni arba balti.
2.     Medsraigčiai su „Torx“ galvute.
3.     Medsraigčiai „Essve“.
4.     Medsraigčiai DIN571 su šešiakampe galvute.
5.     Medsraigčiai gipsui ir medžiui tvirtinti.

Vėlgi, tai yra tipai, tačiau juos renkantis būtinai detaliai vertinkite visas charakteristikas. Jų yra daug, tačiau bent jau tiksliai žinosite, kad radote tai, ko reikia.
Geriausia tvirtinimo elementus, kad ir ko Jums reikia, įsigyti patikimose prekybos vietose. Tokiose, kur siūloma garantija, kur prekės yra sertifikuotos. Taip pat nepamirškite, kad visada galite klausti pardavėjų, kurie teikia patarimus nuotoliniu būdu, o tai patogiau daugeliui.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 spalio 26, trečiadienis )