Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2024 kovo 04, pirmadienis
Nagų frezų pasirinkimas, pritaikymas ir naudojimas Spausdinti
  
2022 liepos 13, trečiadienis

Nagų frezos, šiais laikais, tampa vis labiau mėgstamos ne tik profesionalių nagų meistrų, tačiau ir moterų, kurios rūpinasi savo nagais namuose pačios. Tiesa, rinkoje yra tiek daug įvairiausių formų, modelių ir spalvų įrankių, kad gali tapti sunku susigaudyti, kokį produktą derėtų pasirinkti. Todėl, šiame straipsnyje norime padėti Jums, apžvelgdami keletą pagrindinių aspektų apie nagų frezas.


Nagų frezavimo staklių įvairovė
Frezas galite rinktis iš įvairiausių gamintojų. Rinkitės tokias kurios yra pagamintos iš geriausių turimų komponentų ir medžiagų. Kiekvienam meistrui labai svarbus ir dizainas, kadangi dirbama grožio srityje, tad rinkitės labiausiai jums tinkantį ir patinkantį dizaino modelį. Frezavimo staklėje naudojama rankenėlė turėtų būti itin patvari, pasižyminti tyliu veikimu ir juntamų vibracijų nebuvimu, net jei apkrovos yra labai didelės. Darbas su pasirinkta freza turėtų būti itin komfortiškas, kad dirbti būtų saugu ir patogu, o ir klientas liks patenkintas jūsų ir turimos įrangos profesionalumu. Naudojant frezą puikiai atliksite manikiūro ir pedikiūro procedūras.

Jei jūsų namuose ar grožio procedūrų kabinete, vyrauja suderintos spalvos ar unikalus interjeras - yra įmanoma pasirinkti ir atitinkamo dizaino frezą. Šie įrankiai yra gaminami įvairiausių modelių, tad rinktis galėsite iš daugybės skirtingų spalvų, dydžių bei formų. Jas rinkitės iš įvairių spalvų paletės, dydžių bei formų pasirinkimų.

Jūsų patogumui - skirtingi frezų tipai

Nagų šlifavimo įrankiai įprastai yra skirstomi į du atskirus tipus - stacionarias ir bevielio naudojimo frezas.

Stacionarios frezos
Frezas galite rinktis stacionarias kurioms reikalinga 200V / 240V įtampa arba pakraunamas belaides frezas manikiūrui. Stacionarios nagų frezos gali būti naudojamos ilgalaikiam įsikūrimui procedūrų kabinete, kuriame nusprendėte darbuotis neapibrėžtą laiką. Pasirenkant baldus, nesunkiai galima paslėpti visus laidus, elektros instaliaciją, todėl jūsų darbo vieta atrodys itin tvarkingai.

Bevielio naudojimo frezos
Šios frezos dažniausiai būna lengvo plastiko korpuso, lengva aliuminio rankenėle. Įkrauti joms užteks aštuonių valandų o smagiausia tai, kad pilnai pakrovus, nepertraukiamas veikimo laikas siekia net iki dvylikos valandų. Pakraunamos belaidės frezos manikiūrui turi ir USB išvesties lizdą (5V 2.1A), kas labai palengvina darbą, nes jis gali būti naudojamas kaip išorinė baterija darbui su lempa arba net mobilaus telefono įkrovimui. Tokioms frezoms taip pat yra įmontuotas ir USB išvesties lizdas (5V 2A), kuris naudojamas akumuliatoriaus įkrovimui. Toks mechanizmas darbą gali paversti labai lanksčiu.


Frezų apsukos
Renkantis frezą atkreipkite dėmesį į įrenginio techninius parametrus o ypač - kokios yra apsukos. Kuo didesnės apsukos, tuo freza yra galingesnė. Dažniausiai šie įrankiai gaminami yra su 3500 aps./min. Apsukas įprastai galite reguliuoti, o tai taip pat svarbu renkantis stakles. Tik prieš tai derėtų pasirinkti ar jas norėsite reguliuoti rankiniu būdu ar kojos pedalo pagalba. Žinoma taip pat svarbus pasirinkimo rodiklis yra ar sukimasis reguliuojamas prieš, ar pagal laikrodžio rodyklę. Tai ypač svarbu įrankius besirenkantiems kairiarankiams (-ėms) meistrams (-ėms).Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 liepos 30, Šeštadienis )