Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2024 kovo 04, pirmadienis
Balandžio 15 d. vyks susitikimas dėl pašto skyriaus Rumšiškėse Spausdinti
2022 balandžio 15, penktadienis

Informuojame, kad balandžio 15 d. 16 val. Rumšiškių kultūros centre vyks AB Lietuvos pašto atstovų susitikimas su vietos gyventojais ir savivaldybės atstovais. Susitikimo metu bus siekiama aptarti situaciją dėl naujo pašto paslaugų teikimo modelio Rumšiškėse ir, esant nors menkiausiai galimybei, įtikinti Lietuvos paštą išsaugoti pašto skyrių Rumšiškėse.

„Šio susitikimo su AB Lietuvos pašto atstovais ir normalios diskusijos (kurios anksčiau nebuvo) laukėme ilgai, nors ir ji vėluoja, bet gerai, kad vyks ne paskutinę dieną prieš skyriaus uždarymą. Kaip žinia, AB Lietuvos pašto sprendimai netenkina nei augančios Rumšiškių bendruomenės, nei savivaldybės. Klausimų yra daug, o jokie sprendimo logiką pagrindžiantys skaičiai iki šiol nebuvo pateikti. Tikimės įmonės supratingumo ir manome, kad suderinti bendrovės interesus su vietos gyventojų poreikiais vis dar yra įmanoma“, – teigia Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.
Kaip buvo skelbta anksčiau, stabdyti pašto skyriaus Rumšiškėse veiklą bendrovė planuoja nuo balandžio 21 d. AB Lietuvos paštas tikina, kad reforma siekiama užtikrinti kokybišką paslaugų teikimą ir patogų jų prieinamumą visiems. Tačiau gyventojų netenkina labai trumpas antradieniais–šeštadieniais 11.00–11.20 val. mobilaus laiškininko darbas naujai įsteigtoje Rumšiškėse paslaugų teikimo vietoje. Tikėtina, kad reformos šalutinis poveikis bus sumažėsiančios galimybės gyventojams atlikti pinigines perlaidas, mokėti už komunalines paslaugas, greitai ir patogiai siųsti pašto siuntas. Todėl galima prognozuoti, kad Rumšiškių pašto skyriaus uždarymas trukdys siekti deklaruojamų tikslų.
Kviečiame gyventojus aktyviai dalyvauti susitikime ir išreikšti savo poziciją. Primename, kad savivaldybės meras 2022-03-30 raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijai pavaldžią AB Lietuvos paštas ir paragino išsaugoti pašto skyrių Rumšiškėse. Taip pat šiame susitikime kviečiamas dalyvauti ir susisiekimo ministras.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 balandžio 29, penktadienis )