Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2022 spalio 07, penktadienis
Profesionalios automobilių remonto paslaugos Spausdinti
2022 balandžio 15, penktadienis

Reikalingos patyrusių meistrų atliekamos automobilių remonto paslaugos? Jeigu susidūrėte su transporto priemonės gedimais, neatidėliokite ir kreipkitės į Panevėžyje veikiančio autoserviso specialistus, kurie padės Jums įvairiais atvejais. Skaitydami toliau sužinosite apie visas autoservise teikiamas paslaugas ir galėsite jomis pasinaudoti gera kaina.


Viskas, ko reikia gerai veikiančiam automobiliui

Automobilis yra gendantis daiktas ir tai natūralu. Vieni automobiliai genda kiek dažniau, kiti rečiau, tačiau visiems būdingi gedimai ir su jais susijusios nemalonios išlaidos. To neišvengsite, bet kokiu atveju, visuomet naudinga atvykti į autoservisą tam, kad gedimai būtų sutvarkyti laiku, kol dar per daug smarkiai neišplito ir netapo tik dar labiau sudėtingesni.

Autoservise atliekami įvairūs automobilių taisymo darbai:

remontuojamos sankabos ir stabdžių sistemos;
remontuojami varikliai;
montuojami ir balansuojami ratai;
keičiamos padangos;
užsiimama kompiuterine diagnostika;
keičiami tepalai;
atliekama kone viskas, kas reikalinga pagal poreikius.

Visi remonto darbai atliekami laikantis aukščiausios kokybės standartų ir darbo reikalavimų. Klientui suteikiama ilgalaikė atliktų darbų garantija, kas padeda būti labiau užtikrintu gera kokybe. Meistrai kruopštūs ir rūpestingi, turintys daug patirties ir dirba su didžiausia atsakomybe. Taisomi ne tik automobiliai, bet ir kitos transporto priemonės, pavyzdžiui, mikroautobusai.

Papildomi patogumai autoservise

Jeigu atstovaujate įmonei ir dažnai tenka taisyti automobilius, naudinga sudaryti ilgalaikę bendradarbiavimo sutartį su autoservisu. Šitaip galėsite patekti remontui daug greičiau ir lengviau bei mėgautis kitomis papildomomis privilegijomis. Vienas iš didžiausių patogumų yra tas, kad Panevėžio mieste nereikės atvežti į autoservisą ir parsivežti automobilio, nes viskuo pasirūpins meistrai.

Ištikimiausi klientai taip pat gauna specialią lojalumo programą ir gali pasinaudoti paslaugų kainų akcijomis bei dar daugiau! Visa tai suteikiama tiems, kurie yra to verti.

Pakaitinių automobilių nuoma ir techninė pagalba kelyje

Ne tik automobilių taisymas, bet ir pakaitinio automobilio nuoma ar skubi pagalba galima kreipiantis į autoserviso specialistus. Niekas negali išvengti nelaimės kelyje, kuomet staiga sugenda automobilis. Jeigu patekote į tokią situaciją – visai netrukus sulauksite reikiamos pagalbos. Kol Jūsų automobilis bus taisomas, galite išsinuomoti pakaitinį. Tai itin patogus sprendimas tuomet, kai automobilio remontas užtrunka, o važinėtis Jums reikia kasdien.

Pasinaudokite puikiomis galimybėmis dar greičiau ir lengviau susitaisyti automobilį! Viskuo, kas reikalinga pasirūpins profesionalūs meistrai.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 752

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 balandžio 25, pirmadienis )