Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2023 birželio 01, ketvirtadienis
KAS SUDARO AUTOMOBILIŲ PRIEŽIŪROS CENTRŲ IR PARDUOTUVIŲ KOMANDAS? Spausdinti
2022 balandžio 01, penktadienis

Visi žino, kad tam, jog didelius tikslus būtų galima pasiekti lengviau, reikia profesionalios komandos. Ar žinote, kas sudaro automobilių priežiūros centrų bei parduotuvių komandas?

Kas sudaro automobilių priežiūros centro komandą?
Automobilių priežiūros centras – tai vieta, kurioje profesionalų komanda, sudaryta iš serviso vadovų, aukščiausios kompetencijos serviso meistrų, automechanikų, autoelektrikų, priėmėjų asistentų ir detalių vadybininkų, rūpinasi ne tik kokybiška kliento automobilio priežiūra, remontu, bet ir užtikrina geriausią aptarnavimo kokybę. Kiekvienas komandos narys yra tikras profesionalas, greitai ir sklandžiai atliekantis konkrečias užduotis. Serviso vadovas, pavyzdžiui, pelnytai gali būti vadinamas visos komandos šeimininku. Jis yra atsakingas už tai, kad tinkamai būtų planuojama, organizuojama ir analizuojama automobilių priežiūros centro veikla. Serviso vadovas taip pat užtikrina, kad esamų ir naujų klientų aptarnavimo patirtys būtų kuo geriausios ir t. t. Dideliame automobilių priežiūros centre serviso vadovas turi pavaduotoją. Kaip manai, kokias funkcijas atlieka šis komandos narys? Serviso vadovo pavaduotojas yra tas komandos narys, kuris siekia kuo tiksliau išsiaiškinti klientų pageidavimus, taip pat transporto priemonių gedimo požymius bei kt., ir kuo skubiau „perduoti“ klientą serviso meistrui, t. y., komandos nariui, kuris atliks pradinę transporto priemonės gedimo diagnostiką ir nustatys gedimo priežastis. Serviso meistras aiškiai ir detaliai klientams pristato parengtą transporto priemonės remonto eigos planą ir rūpinasi, kad šis planas būtų laiku ir tinkamai įgyvendinamas. Itin svarbūs automobilių priežiūros centro komandos nariai yra automechanikai ir autoelektrikai. Jų užduotis – įsigilinti į transporto priemonės gedimą, jo priežastis, pašalinti gedimą ir, žinoma, patikrinti, ar jų atlikti veiksmai padėjo išspręsi iškilusią problemą. Pažymėtina, kad kvalifikuoti ir profesionalūs automechanikai ir autoelektrikai darbus visada atliks tik laikydamiesi visų privalomų remonto technologijų. Ir tai dar ne visa komanda! Nepakeičiama komandos dalis taip pat yra ir detalių vadybininkas, atsakingas už tai, kad klientų automobilius prižiūrintys ir remontuojantys autoelektrikai bei automechanikai visada būtų aprūpinti tinkamomis detalėmis bei kitomis priemonėmis, be kurių tinkama kliento automobilio priežiūra nėra įmanoma. Galiausiai, priėmėjai bei jų asistentai – komandos nariai, pasitinkantys klientus bei perduodantys pirminę informaciją kitiems suinteresuotiems komandos nariams. Darbas tokiame centre yra puiki galimybė tobulinti įvairias kompetencijas bei įgyti neįkainojamos patirties. Daugiau informacijos apie darbą automobilių priežiūros centre rasite, sekdami šią nuorodą: https://prisijunk.autoaibe.lt/automobiliu-prieziuros-centre .

Kas sudaro autodalių parduotuvės komandą?
Autodalių parduotuvė – vieta, kurioje bent kartą gyvenime lankėmės kiekvienas. Kaip ir automobilių priežiūros centras, taip ir parduotuvė sėkmingai veikia dėl to, kad joja dirba profesionali komanda, sudaryta iš parduotuvės vadovo, parduotuvės vadovo pavaduotojo, pardavėjo konsultanto, salės vadybininko, tiekėjo ir t. t. Pardavėjo konsultanto darbas itin atsakingas. Šis komandos narys atsako už tai, kad būtų greitai ir profesionaliai pasirūpinama klientu, išsiaiškinami jo poreikiai ir ieškoma geriausio sprendimo. Salės vadybininkas – tai dar vienas komandos narys, atsakingas už parduotuvės asortimento papildymą ir profesionalius patarimus klientams. Parduotuvei vadovauja jos vadovas, kuris organizuoja visos parduotuvės veiklą bei kurią vertę tiek kitiems darbuotojams, tiek klientams. Parduotuvės vadovui visada padeda jo pavaduotojas. Ir, žinoma, nepakeičiamoji komandos dalis – tiekėjai, atsakingi už prekių pristatymą laiku.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 balandžio 15, penktadienis )