Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2023 rugsėjo 23, Šeštadienis
Pagyvinkite namus staltiese Spausdinti
2022 kovo 29, antradienis

Staltiesė tai ne tik puošianti namus, bet ir itin praktiška interjero detalė. Ji pasitarnauja tiek kasdienėms reikmėms, tiek norint suteikti prabangos jausmą vakarienei. Tačiau nors staltiese galime naudotis kasdien, renkantis reikėtų nepamiršti jos suderinti su esamu namų interjeru. Taigi, kaip išsirinkti stilingą, tačiau praktišką staltiesę?

Kaip staltiese sukurti reikiamą patalpos nuotaiką?
Anksčiau, moderniuose interjeruose staltiesė būdavo neįprasta viešnia. Tačiau laikai keičiasi ir net modernūs namai negali išsiversti be jos. Taip atsitiko dėl staltiesės turimos galios akimirksniu pakeisti kambario nuotaiką ir pridėti interjerui reikiamos spalvos. Žinoma, reikėtų nepamiršti ir tokio tekstilinio gaminio praktiškumo. Nors laikai ir keičiasi, turbūt vis dar daugelis sunkiai įsivaizduoja šventinę vakarienę be prabangios ar tai progai būdingos staltiesės.
Gausus staltiesių pasirinkimas gali apsukti galvą kiekvienam ir pamatę patikusį raštą galite prisipirkti tekstilės kuri tik gulės spintoje, nes visiškai netiks jūsų namuose. Todėl nesvarbu ar nuėjote į parduotuvę ar dairotės internete, nepasiduokite norui pirkti. Paklauskite savęs kam jums ši staltiesė, ar tinka jos dydis, medžiaga. Įsitikinkite, kad spalvos tiks turimam interjerui ir suteiks jam papildomo žavesio.
Interjero dizaineriai rekomenduoja rinktis medvilnines staltieses jei jas planuojate naudoti kasdien. Tokios staltiesės yra nebrangios, tačiau itin praktiškos dėl savo savybių - puikaus drėgmės sugeriamumo ir stalo paviršiaus apsaugos. Dažnai medvilninės staltiesės būna vienspalvės, o jų spalvų įvairovė patenkins net išrankiausią skonį. Svarbiausia, kad tokia staltiesė nuolat skalbiama išlaikys savo spalvą, net naudojant aukštos temperatūros režimą.
Anot dizainerių, jei staltiese siekiama prikaustyti dėmesį ir ją naudoti kaip kertinį kambario akcentą -  derėtų rinktis padabintą išskirtiniais raštais. Pasirinkus tinkamą modelį jis suteiks kambariui prabangos ir elegancijos jausmą. Tokią staltiesę galima derinti tiek su apvaliu tiek su stačiakampio formos stalu. Jei staltiesė naudojama kaip kasdienis akcentas, reikėtų rinktis mažesnės užlaidos, o jei šventei - ilgesnės užlaidos staltiesę. Raštuota, proginė staltiesė išryškins jūsų turimus indus ir pridės šventei žaismingumo.
Taigi, staltiesės pasirinkimo procesas turėtų prasidėti nuo jos naudojimo intensyvumo ir paskirties įvertinimo. Tada reikėtų atkreipti dėmesį į turimo interjero spalvas, bei nuspręsti ar staltiese bandysite atkreipti dėmesį ar norite kad ji susilietų su aplinka. Paskutinis žingsnis pats smagiausias - staltiesės išsirinkimas. Išsirinkę tinkamą staltiesę galėsite nevaržomai džiaugtis jos teikiama nauda ir pamiršti nerimą dėl sugadinto stalo ar likusių dėmių netikėtai išsiliejus skysčiams.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 balandžio 15, penktadienis )