Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2022 rugpjūčio 08, pirmadienis
„Tele2“ užtikrina nemokamas ryšio paslaugas ukrainiečiams: išdalinta daugiau nei 24 tūkst. SIM kortelių Spausdinti
2022 kovo 28, pirmadienis

Iš Ukrainos į Lietuvą atvykstantiems pabėgėliams „Tele2“ suteikia „Pildyk“ SIM korteles, kurios tris mėnesius užtikrina nemokamą interneto ryšį, pokalbius ir SMS žinutes tiek šalies viduje, tiek į Ukrainą. Kartu su įvairiomis pagalbą ukrainiečiams teikiančiomis organizacijomis jau išdalinta daugiau nei 24 tūkst. SIM kortelių.
„Į mūsų šalį atvykstantiems ukrainiečiams kiekvienas turime padėti taip, kaip geriausiai galime. Tokiose situacijose galimybė naudotis ryšio paslaugomis nemokamai yra itin svarbi. Kviečiu visus susivienyti ir prisidėti prie reikalingos pagalbos Ukrainos žmonėms“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.
Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ perduoda „Pildyk“ korteles „Lietuvos šaulių sąjungai“, „Raudonojo Kryžiaus“ bei „Stiprūs kartu“ organizacijoms, kurios pasirūpina, kad jos operatyviai pasiektų į Lietuvą atvykusius ukrainiečius. SIM korteles gavę žmonės gali tris mėnesius nemokamai ir neribotai skambinti, rašyti SMS žinutes ir naudotis neribotu internetu Lietuvoje. Šiuo metu visiems „Tele2“ ir „Pildyk“ klientams skambučiai ir SMS į Ukrainą taip pat yra nemokami.
Operatoriaus „Tele2“ duomenimis, įvairiuose miestuose išdalinta 24,5 tūkst. „Pildyk“ SIM kortelių, iš kurių aktyvuota jau 38 proc. (9316 kortelės). Iš jų 30 proc. ukrainiečių nemokamomis ryšio paslaugomis naudojasi Vilniuje, 13,4 proc. – Kaune, 9,18 proc. – Klaipėdoje ir 4,11 proc. – Šiauliuose.
Korteles dalinantys savanoriai tikina, kad ukrainiečiams suteiktos nemokamos operatoriaus paslaugos itin praverčia, o SIM kortelės dalinamos labai operatyviai.
Šiuo metu nemokamos SIM kortelės ukrainiečiams yra dalinamos įvairių organizacijų įsteigtuose pagalbos centruose. Informacija ant „Pildyk“ pakuočių ir Pildyk.lt internetiniame puslapyje yra pateikiama ukrainiečių kalba.

Pagalba Ukrainos žmonėms
Mobiliojo ryšio operatorius kviečia visus Lietuvos gyventojus paaukoti veikiančius, tačiau nebenaudojamus telefonus ir planšetinius kompiuterius. Juos atnešti galima į bet kurį artimiausią „Tele2“ saloną. Operatorius užtikrina  jų surinkimą, patikrinimą ir tiekimą Ukrainos žmonėms padedančiam „Raudonajam Kryžiui“.
„Stiprūs kartu“ draugijai operatorius skyrė mobiliųjų telefonų su SIM kortelėmis. „Raudonajam Kryžiui“ „Tele2“ suteikė paramą darbui reikalingais įrenginiais.
Siekiant užtikrinti nenutrūkstamą bendravimą, telekomunikacijų bendrovė taip pat kompensuoja tarptinklinio ryšio paslaugų kainą privatiems ir verslo klientams, esantiems Ukrainoje.

Užsakymo Nr. 98 (730).

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 894

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 balandžio 09, Šeštadienis )