Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2023 birželio 01, ketvirtadienis
Draudimas nuo vėžinių susirgimų – papildoma apsauga Spausdinti
2022 kovo 25, penktadienis

Draudimas nuo vėžinių susirgimų – papildoma apsauga

Dažniausiai įvairios klastingos ligos mus pasitinka netikėtai ir nelauktai. Ne išimtis, deja, yra ir viena pavojigniausių ligų – vėžys. Onkologiniai susirgimai ir vėžio simptomai dažnai diagnozuojami visiškai sveikiems žmonėms, o tai yra puikus įrodymas, jog nuo to niekas nėra apsaugotas.

Tiesa, tam tikros apsaugos priemonės egzistuoja. Viena iš jų, draudimo bendrovės „Compensa Life“ pristatoma paslauga – specialus draudimas nuo vėžinių susirgimų „Oncodrop “. Būtent apie jo pliusus ir pakalbėsime truputėlį plačiau.

Didesnis finansinis saugiklis

Nepaisant to, jog dauguma vaistų nuo vėžinių susirgimų šiais laikais yra kompensuojami, tačiau susirgus dažniausiai vis tiek gerokai padaugėja išlaidų. Juk reikia turėti omenyje, kad užklupus ligai žmogus gali apskritai nebegalėti dirbti.

Tokiu atveju „Oncodrop“ draudimas yra tikrai labai geras variantas, kadangi lėšų jūs gausite nepriklausomai nuo to, kokia vėžio stadija jums bus diagnozuota. Tuo atveju, jeigu vėžys jau bus pažengęs, jums bus išmokama visa draudimo suma, tuo tarpu kitu atveju – dešimt procentų visos draudimo sumos.

Vaikai apdraudžiami automatiškai

Formaliai „Oncodrop“ draudimas yra taikomas tik suaugusiems asmenims (jau sulaukusiems pilnametystės). Tačiau išties nuo vėžio galima apdrausti ir vaikus – tuo atveju jeigu apsidraudžia bent vienas iš tėvų, visoms jo atžaloms draudiminė apsauga įsigalioja automatiškai ir galioja iki tol, kol jie apsidrausti galės patys, kai sulauks pilnametystės.

Taigi, čia vienu šūviu galite nušauti net kelis zuikus. Juk sutikite – vaikų gerovė dažniau yra net svarbesnė nei mūsų pačių.

Gausite dar vieną medicininį vertinimą

Kai einame pas gydytojus, norime, jog mus apžiūrėtų tik patys geriausi specialistai. Ir taip yra net tuomet, kai mūsų ligos nėra tokios baisios. Pagalvokite kas būtų tuo atveju, jei jums būtų diagnozuotas vėžys.

Tuomet „Oncodrop“ draudimas tikrai pasitarnautų ir šioje vietoje, kadangi jūs visiškai nemokamai gautumėte antrąją medicininę nuomonę ir pasaulinio lygio specialistų. Jums netgi būtų galimybė pasirinkti iš keleto skirtingų gydytojų.

Greitas ir patogus draudimo sutarties sudarymas

Jeigu jus sudomino šis draudimas, turėkite omenyje, jog jo įsigijimo procesas yra daugiau nei greitas. Viską sutvarkyti galite tiesiog internetu – jums tereikia atsakyti į keletą klausimų, pasirinkti draudimo sumą ir, jei viskas tvarkoje, draudimo sutartis pradės galioti jau kitą dieną.

Hempo CBD aliejus

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 birželio 09, ketvirtadienis )