Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Skelbimai
Privatumo politika


arrow Archyvas 2024 balandžio 23, antradienis
Startavo bendras Elektrėnų-Kaišiadorių ir Jonavos krepšinio lygų turnyras ,,Vienybės“ taurė Spausdinti
Audrius ŠVELNIKAS, EKKL spaudos atstovas   
2022 kovo 08, antradienis

Dešinėje nr. 11 ,,Žemkausta" komandos žaidžiantis vadovas Audrius Ščerba, kuris savo puikiu žaidimu prisidėjo prie pirmosios komandos pergalės ,,Vienybės" taurės turnyre
Vasario 27 dieną prasidėjo bendras JKML(Jonavos krepšinio mėgėjų lygos) ir EKKL(Elektrėnų-Kaišiadorių krepšinio lygos turnyras – „Vienybės taurė“. Šiame turnyre žaidžia po 4   stipriausias  reguliariojo sezono komandas.  Tiesa, atsisakius dalyvauti EKKL pirmojo etapo nugalėtojams komandai Kruonio „Žaibas“, juos pakeitė komanda „Žiežmariai“. Pirmose turnyro rungtynėse aikštės šeimininkams  JKML čempionams „Pauliukams“ (Jonava)  iššūkį metė komanda  „Rumšiškės“ (Kaišiadorys). Dvikovoje virė ypatingai įnirtinga kova nuo pirmos iki paskutinės minutės. Jeigu pirmajame kėlinyje  rumšiškiečiai susikrovė solidų 9 taškų pranašumą, tai per antrąjį kėlinį „Pauliukų“ krepšininkai priartėjo iki vos 2 taškų. Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai žaidimo gijų neatleido ir prieš lemiamą ketvirtį išsiveržė į priekį 9 taškų skirtumu – ne veltui „Pauliukai“ yra JKML absoliutūs lyderiai. Lemiamą ketvirtį nuostabiai sužaidė rumšiškiečiai ir iškovojo pergalę rezultatu 78:75.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo Donatas Burneika, kuris pelnė 35 taškus ir surinko 30 naudingumo balų. Po krepšiais visus kamuolius surinko Arnelijus Kriugžda – 15 atkovotų kamuolių, o Mantas Gudeliauskas puikiai skirstė kamuolius komandos draugams – 8 rezultatyvūs perdavimai. Kovo 2 dieną į kovą stojo dar dvi EKKL komandos, tai „Žiežmariai“ ir „Žemkausta“. Pirmosios į kovą stojo šeimininkų  „Kulvos“ ir „Žemkaustos“ komandos. Visas rungtynes vyko kova taškas į tašką. Po dviejų ketvirčių vos 4 taškų pranašumą turėjo svečiai iš EKKL. Tačiau trečiajame kėlinyje iš pranašumo pasidarė deficitas – minus 2 taškai. Lemiamame ketvirtajame kėlinyje bekompromisė kova dėl kiekvieno aikštelės centimetro. Likus žaisti nepilnas 3 minutes rezultatas tapo lygus, o įtampa pasiekė aukščiausią tašką, ko pasekoje komandoms nepavyko rezultatyviai užbaigti atakų. Likus žaisti 1 minutę, Lukas Martinkus išvedė „Žemkaustos“ komandą į priekį, kas leido svečiams jaustis ramiau ir valdyti situaciją, o pergalę galutiniu rezultatu 66:58 įtvirtino žaidžiantis „Žemkaustos“ komandos vadovas kaišiadorietis Audrius Ščerba.  Šis žaidėjas buvo vienas geriausių savo komandoje pelnydamas 17 taškų ir atkovodamas 12 kamuolių. Pirmojo rato kovas užbaigė aikštės šeimininkų komandos „Dumsiai“ (Jonava)  ir „Žiežmariai“ (Kaišiadorys) kova.  Pirmoje rungtynių dalyje vyko artima kova, o po dviejų kėlinių vos 1 taško pranašumą turėjo aikštelės šeimininkai „Dumsiai“.
Antrojoje rungtynių dalyje JKML atstovai suderino savo taikiklius ir pradėjo tolti nuo varžovų, o žiežmariečiams pritrūko resursų pagauti įsibėgėjusius oponentus ir teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu  68:81. „Žiežmarių“ gretose Arvydas Pūras surinko 16 taškų, atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus. Rezultatyviau už Arvydą sužaidė Rokas Ašmena, pelnęs 19 taškų.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 kovo 18, penktadienis )