Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Skelbimai
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2024 balandžio 23, antradienis
EKKL prasidėjo atkrintamosios varžybos Spausdinti
Audrius ŠVELNIKAS, EKKL spaudos atstovas   
2022 kovo 03, ketvirtadienis

Rumšiškietis Lukas Piliponis buvo naudingiausias Kaišiadorių regiono krepšininkas lygoje
Vasario 22 dieną startavo Elektrėnų-Kaišiadorių krepšinio lygos (EKKL) atkrintamosios varžybos. Šioje varžybų stadijoje – ketvirtfinalyje iki dviejų pergalių kovoja 8 stipriausios komandos.

Pirmosiose savaitės rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai „TPA“  ir svečiai „Žemkaustos“ komanda. Nuo pirmojo kėlinio žaidimo gijas savo rankose turėję aikštelės šeimininkai išlaikė saugią persvarą prieš svečius, ką tik šviežiai iškovojusius EKKL taurės sidabro medalius, laimėjo rungtynes rezultatu 80:67 ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Nugalėtojų gretose visomis gražiausiomis spalvomis žibėjo jaunasis Ignas Mikulis, surinkęs 23 taškus, atkovojęs 18 atšokusių kamuolių, atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavęs 7 varžovų pražangas ir surinkęs 35 naudingumo balus.
Vasario 23-osios vakarą Elektrėnuose buvo sužaistos antrosios EKKL ketvirtfinalio rungtynės. Čia susitiko aikštės šeimininkų komanda „Alternetas“ ir svečių komanda „Rumšiškės“. Svečių komanda jau po pirmosios rungtynės susikrovė, atrodo,  pakankamą pergalei pasiekti 21 taško persvarą. Su tuo šeimininkai nebuvo linkę sutikti, antrojoje rungtynių dalyje daugiausia starto penketo žaidėjų dėka komanda „Alternetas“ ženkliai „apkarpė“ varžovų persvarą ir rungtynes pralaimėjo viso labo 9 taškų persvara 78:87. Po šios pergalės rumšiškėnai serijoje įsiveržė į priekį 1:0. Nugalėtojų komandoje puikias rungtynes sužaidė rumšiškietis Lukas Piliponis, kuris pelnė 31 tašką, atkovojo 12 atšokusių kamuolių ir surinko 40 naudingumo balų. Vasario 24 dieną įvyko priešpaskutinės – trečiosios EKKL ketvirtfinalio rungtynės. Čia susitiko aikštės šeimininkų komanda „Žiežmariai“ prieš svečius iš Vievio – komandą „Žiedas“. Net 36 minutes svečiai iš Vievio kaip lygūs su lygiais kovėsi su aikštelės šeimininkais, tačiau per paskutines 4 minutes žiežmariečiai „užrišo“ krepšį varžovams ir šventė pergalę rezultatu  83:70, įsiveržę serijoje į priekį rezultatu 1:0. Nugalėtojų gretose puikias rungtynes sužaidė Justinas Kursevičius, pelnęs 23 taškus (6/11 trit.) ir Tomas Vainoris – 15 taškų ir net 17 atkovotų kamuolių. Serijoje iki dviejų pergalių žiežmariečiai išsiveržė į priekį rezultatu 1:0.
Vasario 27-ąją dieną įvyko paskutinis EKKL ketvirtfinalis. Jame susitiko aikštės šeimininkai „Sporto centras“ prieš Kruonio „Žaibą“. Puikiai rungtynes pradėję „Sporto centro“ krepšininkai, panašu, jog pažadino žvėrį ir „Žaibas“ jau pirmajame ketvirtyje persvėrė rezultatą savo naudai. Antrajame pridėjo dar +17 ir po dvidešimties minučių skirtumas buvo +19 svečių naudai. Vos šešiese į rungtynes atvykę „žaibai“ antroje rungtynių dalyje kontroliavo dvikovos eigą ir šventė įtikinamą pergalę rezultatu 110:77. Serijoje „Žaibas“ išsiveržė į priekį rezultatu 1:0. Nugalėtojų gretose puikiai pasirodė ne taip seniai EKKL tritaškių konkurso čempionu tapęs kaišiadorietis Lukas Aleksiūnas. Šis žaidėjas įmetė 20 taškų. „Žaibas“ išsiveržė į priekį rezultatu 1:0.
Nuotr. iš EKKL archyvo

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 kovo 28, pirmadienis )