Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Skelbimai
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2024 balandžio 23, antradienis
Vasario 16-ąją EKKL paminėjo krepšinio diena Spausdinti
Audrius ŠVELNIKAS, EKKL spaudos atstovas   
2022 vasario 25, penktadienis

„1x1 Colemont“ konkurso nugalėtojas Arminas Rainys dešineje su savo treneriu Arvydu Pūru kairėje
Diena prasidėjo EKKL „Speedway“ tritaškių konkursu. Jame dalyvavo 13 dalyvių iš EKKL bei keletas jaunųjų Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto paslaugų centro (ŠSPC) bei Elektrėnų savivaldybės sporto centro (SC) auklėtinių.

Į antrą etapą – pusfinalį pateko 3 Kaišiadorių rajono atstovai. Tai Lukas Aleksiūnas („Žaibas“, 15 taiklių metimų), Robertas Gurskas („Rumšiškės“, 15 taiklių metimų), Arvydas Pūras („Žiežmariai“, 19 taiklių metimų). Jiems konkurenciją sudarė  Faustas Kulbickas iš Vievio „Žiedo“ komandos (17 taiklių metimų). Į finalą pateko Lukas Aleksiūnas (19 taiklių metimų) ir Faustas Kulbickas (18 taiklių metimų). Finale 20 taškų įmetė Lukas Aleksiūnas, o Faustas Kulbickas – 12 taškų. Taigi, tritaškių konkurso čempionu antrus metus iš eilės tapo šiemet komandai „Žaibas“ atstovaujantis kaišiadorietis Lukas Aleksiūnas.
Vasario 16-ąją įvyko ir antroji EKKL krepšinio dienos rungtis. Čia 1x1 „Colemont“ rungtyje žaidė po aštuonis 2006 m. gimimo ir jaunesnius Elektrėnų SC ir Kaišiadorių ŠSPC krepšininkus. Į antrąjį etapą – pusfinalį pateko R. Jonkus (Elektrėnų SC) ir A. Rainys (Kaišiadorių ŠSPC) bei G. Montvila ir A. Gečėnas (Elektrėnų SC). Į trečiąjį etapą – finalą pateko A. Rainys ir G. Montvila. Po gana ilgai užtrukusio ir atkaklaus finalo čempionu antrus metus iš eilės tapo jaunasis kaišiadorietis Arminas Rainys. Elektrėniškis G. Montvila liko antras.
„Speedway“ tritaškių konkurso nugalėtojas Lukas Aleksiūnas
EKKL krepšinio diena finišavo EKKL „Skaylink“ taurės rungtynėmis, kur susitiko „Žaibo“ ir „Žemkaustos“ komandos. Šios rungtynės, kaip ir priklauso finalui, vyko atkakliai nei vienai komandai neįgyjant dviženklės persvaros ir turėjo patikti gana gausiai susirinkusiems žiūrovams. Rungtynes geriau pradėjo komanda „Žemkausta“, kuri  po pirmojo kėlinuko pirmavo trapia 5 taškų persvara. Nuo antro kėlinio, kaip ir dažnai nutinka šiai komandai, aikštėje pradėjo dominuoti „Žaibo“ kolektyvas, kurie, žaisdami ramiau ir užtikrinčiau, laimėjo visus tris likusius kėlinukus ir rungtynes rezultatu 73:63, nepaisant to, kad padarė net 23 klaidas ir neturėjo keletos svarbių savo komandos žaidėjų, kurie pirmauja dalyje EKKL statistikos kategorijų. Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidė  beveik be klaidų krepšį atakavęs Vadim Volodko (16 tšk., 10 atk. kam., 23 naud. b.). Jis tapo ir naudingiausiu rungtynių žaidėju. Vadim gerai talkino jau minėtas kaišiadorietis Lukas Aleksiūnas (9 taškai, 8 atkovoti kamuoliai).

Už įvairiapusę paramą turnyre organizuojant krepšinio dieną  ypatingai dėkojame „Skaylink former BTT Cloud“, „Colemont“, „Speedway“.
Taip pat dėkojame UAB „Gudobelė“, Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Elektrėnų savivaldybės administracijoms, Elektrėnų sporto centrui, Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto centrui bei informaciniams rėmėjams „Kaišiadorių aidams“ ir „Elektrėnų žinioms“.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 kovo 18, penktadienis )