Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2022 spalio 07, penktadienis
Sandra Kavaliauskienė: ,,Krepšinis – malonumas, kuris paįvairina mūsų gyvenimą“ Spausdinti
2022 sausio 28, penktadienis

Kairėje – tėvas Arūnas Kavaliauskas, dešinėje – sūnus Šarūnas Kavaliauskas. Nuotr. iš asmeninio albumo
Elektrėnų-Kaišiadorių krepšinio lygos (EKKL) spaudos atstovas Audrius ŠVELNIKAS kalbina Sandrą KAVALIAUSKIENĘ. Ji – krepšininko Arūno Kavaliausko žmona, perspektyvaus jaunojo žaidėjo Šarūno Kavaliausko mama.

 – Pirmiausia norėtume sužinoti, ar sekate Elektrėnų-Kaišiadorių  krepšinio lygos kovas? Domitės rezultatais internete ar pavyksta apsilankyti rungtynėse?
 – Dažniausiai žinau rungtynių, kuriose žaidžia vyras ar sūnus, statistiką, kuris žaidėjas buvo rezultatyviausias, kuris padarė daugiausia klaidų ir t. t  Kol nebuvo pandeminio laikotarpio, tikrai dažnai lankydavausi varžybose, kuriose žaidžia man brangiausi šeimos vyrai.
 – Kurią komandą palaikote: „TPA“, kurioje žaidžia vyras Arūnas, ar „Kaišiadorių raj. ŠSPC“, kurioje žaidžia sūnus Šarūnas Kavaliauskas?
 – Žinoma, palaikau abi komandas, jeigu žaidžia ne viena prieš kitą, bet kai reikia rinktis tarp jaunimo ir veteranų, aišku, palaikau vaikus...
 – Ar kiti Jūsų vaikai irgi žaidžia krepšinį, juo domisi ir pratęs krepšininkų dinastiją šeimoje?
 – Iki šių mokslo metų pradžios  Arūnas vis kalbindavo ir jaunesnį sūnų įsijungti į krepšinio fanų ir žaidėjų gretas, bet įtemptas meno mokyklos ir baseino grafikas to neleido, o nuo šių metų pradėjo lankyti krepšinio treniruotes ir, manau, bus dar vienas krepšinio aistruolis namuose, nes kiekvieną dieną vis labiau patinka ši sporto šaka.
 – Kaip manote, ar sūnus Šarūnas gali tapti tokiu pajėgiu žaidėju kaip tėtis? Kokius žaidimo aspektus, charakterio bruožus reikėtų patobulinti, sūnui norint siekti krepšinio aukštumų?
 – Jeigu Šarūnas turės tiek noro ir meilės šiam sportui, tada turėtų pralenkti tėtį, juk vien ūgis jam tą pranašumą duoda, bet kol kas, manau, tėčio noras visgi yra didesnis (šypsosi). O charakteryje trūksta daugiau žaidybinio pykčio, užsispyrimo ir didesnio pasitikėjimo savimi.
 – Ar gali Šarūnas kilti į aukštesnį profesionalų krepšinį ir aplenkti tėvą?
 – Šarūnas labai to norėtų, aš, kaip mama, jam to labai linkiu, nors dažniausiai esu didžiausia kritikė. Na, o kaip pasiseks ir pavyks, matysim... O ar gali? Žinoma, taip (šypsosi).
 – Kiek krepšinio aprangų komplektų yra Jūsų namuose? Ar yra at-skira krepšinio trofėjų kolekcija?
 – Oi, nors esu matematikos mokytoja, bet čia suskaičiuoti man per sunku (šypsosi). Kol kas karaliauja tik tėčio krepšinio trofėjų kolekcija, lauksim papildymo ir iš sūnaus ar sūnų...
 – Ar šeimoje prie pusryčių, pietų ar vakarienės stalo dažnai šnekama, diskutuojama krepšinio temomis? Ar duodate patarimų sūnui ir vyrui?
 – Krepšinis tikrai viena pagrindinių temų mūsų šeimoje. Diskutuojame, ginčijamės, lažinamės... Visko būna. Kartais ir pasipykstame, kai reikia ruoštis kontroliniam darbui, o Šarūnas renkasi krepšį ir iškeliauja su kamuoliu rankoje.
 – O dėl patarimų, žinoma, lengva patarti ir pamokyti. Mėgstu ir aš... Nors kartais kritikos sūnus nepriima, bet mama yra mama...
 – Ko palinkėtume Šarūno ir Arūno komandoms, mūsų lygai, sirgaliams?
 – Kad ir kas nutiktų, svarbiausia yra šeima ir sveikata, o krepšinis – malonumas, kuris įvairina mūsų gyvenimą, todėl ir vyrui, ir sūnui, ir visiems kitiems linkiu nepatirti traumų ir mėgautis šiuo malonumu.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 888

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 vasario 01, antradienis )