Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2022 spalio 07, penktadienis
Dėl kalėdinių eglučių surinkimo! Spausdinti
2022 sausio 07, penktadienis

* Kaišiadorių mieste kalėdines eglutes galima palikti konteinerių aikštelėse prie Gedimino g. 20, 92, 117/119 namų.
Eglutes planuojama rinkti sausio 20 dieną.

* Gudienos kaimo gyventojai iki sausio 11 d. eglutes gali atnešti į konteinerių aikšteles Žaslių g. 36, Sodų g. 2, Instituto g. 2, Tvenkinių g. 2.

* Žiežmariuose kalėdines eglutes galima palikti prie Sodų g. 7 daugiabučio namo esančioje pusiau požeminių konteinerių aikštelėje, Melioratorių g. prie 4 ir 6 daugiabučių namų pusiau požeminių konteinerių aikštelėje ir A. Ažubalio g. automobilių stovėjimo aikštelėje.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 758

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 sausio 12, trečiadienis )