Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 3 skaitytojai

arrow Archyvas 2022 spalio 07, penktadienis
Galimybė sportuoti – didžiausias laimėjimas EKKL krepšinio bendruomenei Spausdinti
Audrius ŠVELNIKAS, EKKL spaudos atstovas   
2021 gruodžio 31, penktadienis

Apie tai, kokie buvo 2021-ieji metai Elektrėnų – Kaišiadorių krepšinio lygos (toliau – EKKL) krepšinio bendruomenei, kokių patirta sėkmių ir nesėkmių, kas trukdė įgyvendinti numatytus projektus ir ko tikimasi iš 2022-ųjų, į EKKL spaudos atstovo Audriaus ŠVELNIKO klausimus atsako EKKL vadovas Lukas ŽARNAUSKAS.
Galiu tik pasidžiaugti, kad 2021-ieji padovanojo galimybę vėl sportuoti, o tai didžiausias laimėjimas EKKL krepšinio bendruomenei. Naujajame 2021 / 2022 m. sezone neišvengėme ir nuostolių. Dėl pandeminių apribojimų iš 12 komandų 2021 / 2022 m. sezone startavo 9 komandos, iš kurių trys: „Žiedas“, „Alternetas“ ir „Sporto centras“ gina Elektrėnų savivaldybės garbę. Nors Elektrėnai ir nėra krepšinio miestas, EKKL džiaugiasi, kad vietos gyventojai aktyviai domisi krepšininkų pasiekimais, kovomis ir tikrai žino, kas vyksta krepšinio lygos gyvenime.
Informatyvus ir greitas rungtynių pateikimas įvairiose žiniasklaidos priemonėse yra dar vienas sėkmingas 2021 m. EKKL lygos mini projektas.
Į klausimą, ko tikimės iš 2022-ųjų, atsakysiu tvirtai ir aiškiai: pirmiausia, tai užbaigti jau pradėtą krepšinio sezoną ir kitus renginius – EKKL taurės turnyrą, kurio finalas numatytas vasario 16 d. atnaujintoje Elekt-rėnų profesinio mokymo centro sporto salėje bei trijų savivaldybių merų (Elektrėnų, Kaišiadorių, Jonavos) globojamą krepšinio turnyrą „Vienybės taurė“, kurio startas numatytas vasario mėnesio pabaigoje.
EKKL toliau sieks populiarinti krepšinį Elektrėnų ir Kaišiadorių savivaldybėse bei visuomenėje, panaudojant jį kaip fizinio auklėjimo, sveikatos stiprinimo, poilsio bei laisvalaikio įgyvendinimo priemonę.
O Elektrėnų ir Kaišiadorių savivaldybių gyventojams bei „Kaišiadorių aidų“ skaitytojams ir žurnalistams EKKL bendruomenė linki būti aktyviems, sveikiems, nestokoti pozityvumo  bei kūrybiškumo šiuo nelengvu pandeminiu laikotarpiu.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1355

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2022 sausio 24, pirmadienis )