Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2023 rugsėjo 28, ketvirtadienis
Judesio daviklis – nebrangus būdas padidinti savo namų saugumą Spausdinti
2021 lapkričio 23, antradienis

Ne paslaptis, kad kiekvienam iš mūsų namai yra ta ramybės oazė, į kurią norisi grįžti po dienos darbų ar ilgų kelionių. Dar daugiau – namai yra ta vieta, kur turime jaustis ypač saugiai. Tačiau, ar taip ir bus, didele dalimi priklausys nuo mūsų pačių priimtų sprendimų. Gera žinia ta, kad šiandien iš tiesų egzistuoja daugybė būdų užtikrinti kuo didesnį savo namų saugumų. Viena iš priemonių šiam tikslui – judesio daviklis.

Judesio daviklis: kas tai ir kokia jo nauda?
Tai – įrenginys, kuris gali užtikrinti jūsų namų saugumą, net ir tuo atveju, kai jūsų nėra namie. Šie įrenginiai reaguoja į aplinkos pakitimus – jei jų aptinkama, sugeneruojamas elektrinis signalas. Taigi, būsto apsauga – garantuota. Kadangi šiandien šių įrenginių pasirinkimas yra labai didelis, siekiant išsirinkti tinkamiausią, reikėtų atsižvelgti į tam tikras aplinkybės. Štai, pavyzdžiui, jei jūsų tikslas yra užtikrinti maksimalų jums priklausančios erdvės saugumą, tokiu atveju derėtų investuoti į itin dideliu jautrumu pasižymintį įrenginį – jis puikiai tiks ir didelei zonai, pavyzdžiui, uždaram kiemui arba sodui. Dar vienas sprendimas maksimaliam saugumui užtikrinti: judesio daviklis – dūmų detektorius. Tai – įrenginys, kuris ne tik aptinka  judesio pakitimus aplinkoje, bet ir praneša apie galimą gaisro grėsmę. Taip pat reikėtų įvertinti ir tai, kokia yra baterijos veikimo trukmė – rinkitės kuo ilgiau veikiančią. Lygiai tas pats pasakytina ir apie gaminiui suteikiamą garantiją – pirmenybę verta teikti tam gaminiui, kuriam suteikiamas ypač ilgas garantinis laikotarpis. Siekiantiems maksimalaus komforto, puikiai tiks belaidis judesio daviklis. Renkantis tokio pobūdžio gaminį, taip pat vertėtų atkreipti dėmesį į tai, ar judesio sensoriai reaguoja į  naminius ar nedaug sveriančius laukinius gyvūnus. Na, o, jei vertinate ekonomiškumą, tai pirmenybę derėtų teikti įrenginiui, turinčiam išmanų energijos taupymo režimą.

Kiek kainuoja judesio daviklis?
Atsakant į klausimą, kiek kainuoja šie įrenginiai, matyti, kad kainos – labai įvairios: siekia nuo keliolikos iki keliasdešimt eurų. Vis dėlto, įvertinus tai, kokią didelę naudą teikia šis įrenginys, belieka tik pridurti, kad net ir keliasdešimt eurų suma neturėtų būti vertinama kaip išlaidos, o tiesiog kaip ypač išmintinga ir nebrangi investicija, siekiant padidinti savo namų saugumą.

Daugiau skaitykite čia: https://komanda.lt/product/ajax-motionprotect-judesio-jutiklis/

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2021 gruodžio 03, penktadienis )