Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika


arrow Archyvas 2023 rugsėjo 25, pirmadienis
Buhalterinės paslaugos: už ką mokame? Spausdinti
2021 lapkričio 15, pirmadienis

Kiekvienas verslo atstovas privalo pasirūpinti savo buhalterija. Visais atvejais apskaitos paslaugos privalo būti atliktos kruopščiai ir nustatytu laiku. Negalvokite, jog buhalterijos paslaugos, tai vien išlaidų ir pajamų suvedimas į sistemą. Tai yra veiklos įvertinimas, tam tikrų rodiklių finansiniai, veiklos pardavimo apimčių pokyčiai, bei reikiamų dokumentų pristatymas valstybinėms institucijoms.

Dažniausiai buhalterinės paslaugos apima:
Kasdieniai buhalterijos įrašai, kuriuos pateikiame pagal gautus dokumentus.
Deklaravimas ir finansinių rezultatų pateikimas sodrai bei VMI
Darbuotojų atlyginimų apskaičiavimas. Jų pirkiniai įmonei, ar kitos išlaidos, kurios reikalingos veiklai vykdyti pateikimas.
Vidinės ataskaitos ir analizės akcininkams ar vadovams
Ataskaitos pagal nustatytą poreikį, dažniausiai metinės pelno ir nuostolio ataskaitos. Kurios padeda pamatyti kaip valdomi finansiniai srautai.
Investicinių lėšų panaudojimas, įmonės ilgalaikio turto nusidėvėjimas.

Perkamų paslaugų nauda
Buhalterinės paslaugos būtinos ne vien dėl to, jog to reikalauja šalies įstatymai, bet kai ir siekiama išsiaiškinti, ar vykdoma veikla nėra nuostolinga. Ne visi verslo atstovai geba sklandžiai tvarkytis su viena ar kita buhalterine sistema, todėl jie kreipiasi į šios srities specialistus. Geriausių savo srities profesionalų siūlomos buhalterinės paslaugos tai pats geriausias pasirinkimas, kai norima nepriekaištingos kokybės. Dalis verslo atstovų naudojasi tokio tipo paslaugomis, norėdami taupyti įmonės kaštus ir taip supaprastinami kasdienės veiklos darbus. Naudinga samdyti apskaitos paslaugas teikiančias įmonės, kadangi jos yra atliekamos nuotoliniu būdu, šį metodą naudoja daug įmonių Europoje ir Amerikoje, kuomet įkuria atskirus paslaugų punktus kitose srityse. Tai leidžia įmonėms sutaupyti pinigus, nei samdant papildomą žmogų įmonėje.

Pasiūlymų įvairovė
Buhalterines paslaugas teikiančios įmonės gali pasiūlyti:
Mokesčių apskaičiavimą ir deklaravimą biudžetinėms įstaigoms. Tokiu atveju reikėtų samdyti buhalterines paslaugas teikiančią įmonę periodiškai. Tada specialistai visą buhalteriją galėtų stebėti periodiškai ir laiku pateikti visus dokumentus.
Finansinių ataskaitų rengimas. Šis darbas turi vykti nuolatos. Jų rengimo etapu įmonės vadovai būna supažindinti su dabartine įmonės situacija ir gali priimti atitinkamus sprendimus.
Konsultacijos mokesčių klausimais, padedančiais elementariau perprasti, kokiu būdu viskas vyksta, kada geriausia priimti tam tikrus sprendimus.
Apskaitos ir buhalterijos programose taip pat yra galimybė sąskaitas išrašyti greičiau ir paprasčiau. Ar reikiamus dokumentus importuoti į kitas programas.
Daugiau informacijos galite rasti čia.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2021 lapkričio 26, penktadienis )