Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2022 spalio 07, penktadienis
Kaip greičiausiai persikraustyti į naujus namus Spausdinti
2021 lapkričio 11, ketvirtadienis

Sakykime, pagaliau sulaukėte, kol naujas butas Kauno centre bus pastatytas, tuomet rinkotės sienų spalvas, virtuvinę techniką, vonios kambario plyteles, dėjote pastangas, jog viskas nepriekaištingai derėtų ir pagaliau darbai baigėsi, galima kraustytis. Nuo ko pradėti ? Visus daiktus grūsti į savo automobilį ir lėkti į savo naują būstą ? Nežinote ar išvis yra teikiamos perkraustymo paslaugos Kaune ? Pabandysime palyginti galimas išeitis.

Jei turite pakankamai laisvo laiko, esate fiziškai ištvermingi ir turite tokių pačių pagalbininkų, galite bandyti persikraustyti daugelį daiktų savarankiškai. Šiam procesui reikės bent jau išsinuomoti furgoną, nusipirkti dėžių bei apsauginių priemonių sau ir pakuojamiems daiktams. Tuomet metas kibti į darbus. Pradėti derėtų nuo daiktų sudėjimo į dėžes, jų rūšiavimo ir supakavimo. Tuomet visos dėžės su daiktais keliauja į furgoną ir turime jau šiek tiek tuštesnius namus, galime veikti toliau.
Po to galima apsaugoti baldus nuo galimų pažeidimų transportavimo metu. Nors savarankiškai nešant ir transportuojant, greičiausiai, pažeidimų išvengti nepavyks, bet sumažinsite pažeidimų skaičių. Jei atsiranda tokių daiktų, kurie netelpa per duris, yra per sunkūs nešti, tuomet galite pasidomėti, kokiu būdu daiktai gali būti išardyti arba kokios yra galimybės iškelti juos kitais būdais.
Ir yra kitas, paprastesnis ir saugesnis būdas. Pasirinktai perkraustymo įmonei pranešate, kad reikalingos perkraustymo paslaugos Kaune ir suderinate laiką, vietas ir darbų apimtis. Tuomet belieka sulaukti sutartos datos ir pamatyti, kaip dirba profesionalai.
Nors anksčiau perkraustymo paslaugos nebuvo populiarios Lietuvoje, bet dabar jomis naudojasi vis daugiau žmonių. Žmonės supranta, kad specialistai, atliekantys savo darbą kasdien, gali perkraustyti keletą kartų greičiau ir nedaryti klaidų, kurios nutiktų visa tai darant pirmą kartą.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 836

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2021 lapkričio 26, penktadienis )