Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2022 spalio 07, penktadienis
Ratų suvedimas padės sutaupyti kuro? Spausdinti
2021 lapkričio 04, ketvirtadienis

Mėgstate ne tik keliones su mašina iki tam tikro tikslo, tačiau taip pat ir pasivažinėjmą gatvėmis be priežasties? Tokiu atveju reikia pasirūpinti savo transporto priemone taip, kad ji būtų ne tik saugi, tačiau taip pat ir sunaudotų kuo mažiau kuro.


Natūralu, kad augant kainoms, ypač dyzeliui, norisi sumažinti išlaidas, tačiau išlaikyti tuos pačius pomėgius. Kaip tai padaryti? Ogi pasinaudojus ratų suvedimo paslauga, kuri suteiks Jūsų mašinai bei Jums pačiam - daugelį naudos.

Svarbiausia yra saugumas

Ratų suvedimas yra ta paslauga, kuri suteikia Jūsų kelionėms kur kas daugiau saugumo. Kai kurie galvoja, kad jis reikalingas tik tuomet, kai važiuojama labai blogais keliais arba kai driftuojama. Tačiau tai nėra tiesa.

Lygiai taip pat nėra tiesa ir tai, jog ši paslauga siūloma tik po avarijų. Kiekvienas, kuris rūpinasi savimi bei kitais, turi pasinaudoti ratų suvedimo paslauga, kuri užtikrina, kad padangos ne tik dėvėsis vienodai, tačiau taip pat ir bus galima išvengti šoninio slydimo pavojaus. Nors tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau specialistai teigia, kad ši paslauga net gelbėja gyvybes.

Taupantiems kurą

Kai ratai yra tolygiai toje pačioje pozicijoje - kelionės yra kur kas saugesnės. Tokiu atveju nereikia mašinai papildomai dirbti, kad išlaikytų “save” horizontalioje pozicijoje. Štai todėl ratų suvedimas gali padėti sutaupyti nemažai kuro, o tai, žinoma, daugeliui žmonių yra labai svarbu.

Taupatiems važiuoklę

Svarbu ir tai, jog ši paslauga gali padėti Jūsų važiuoklė išlikti kur kas ilgesnį laiko tarpą funkcionaliai. Paprasčiausiai važiuoklė yra ta dalis, kuri mašinos eksploatacijos metu nuolatos dėvisi. Natūralu, kad toks dėvėjimasis prisideda ir prie reguliarų remonto darbų, kurie kainuoja. Tačiau jeigu ratai bus suvesti tinkamai - važiuoklė dėvėsis kur kas mažiau, tad ir jos gedimai bus kur kas retesni.

Mašinai nereikia daug dėmesio, tačiau labai svarbu, kad prieš ją naudojant būtų tinkamai sutvarkomos visos transporto priemonės dalys. Tai garantuoja ne tik saugumą, tačiau taip pat ir taupumą, kadangi tinkamai paruošus mašiną naudojimui - ji ges rečiau.

Skaitykite čia: https://www.vaziuokle.lt/kompiuterinis-ratu-suvedimas/

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 930

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2021 lapkričio 18, ketvirtadienis )