Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2022 spalio 07, penktadienis
ERGO kviečia pasirūpinti savo turtu ir suteikia papildomą draudimą dovanų Spausdinti
2021 spalio 28, ketvirtadienis
Draudimo bendrovė ERGO kviečia gyventojus pasirūpinti savo turto draudimu. Iki gruodžio 31 d. visi klientai, apsidraudę ERGO Gyventojų turto draudimu, kai draudžia nuolat gyvenamą būstą, gauna ypatingą dovaną – papildomą draudimą. Dovaną klientai gali rinktis net iš keturių variantų: Pagalbos namuose draudimas, Turto pagalbiniuose pastatuose ir sandėliukuose draudimas, Pratęstos garantijos draudimas stambiai buitinei technikai bei Paminklų draudimas.
Kokia Jums nauda, pasirinkus dovaną?
Pagalbos namuose draudimas. Užsikirtus ar užšalus spynai, išdužus langui ar nutikus kitai nelaimei – padėsime Jums. Dažniausia vykstame padėti atrakinti duris, užsandarinti lango angą, kad namuose būtų saugu ir ramu. Didžiausia dėl lango keitimo išmokėta suma siekė 315 Eur, dėl spynos keitimo –  360 Eur. Bendra draudimo suma net iki 550 Eur.
Turto pagalbiniuose pastatuose ir sandėliukuose (daugiabučio namo rūsiuose) draudimas. Pasirūpinkite sodo priežiūros technika, dviračiais, slidėmis bei kitais Jums svarbiais daiktais, kuriuos laikote savo pagalbiniuose pastatuose ir sandėliukuose. Apdrauskite juos nuo vandens žalos, kuomet dėl vandentiekio gedimų užliejami rūsiai, ugnies padaromos žalos ar ilgapirščių. Pvz., vagystės iš gyvenamųjų namų atvejais vidutinė išmokėta žala buvo apie 1415 Eur. Draudimo suma – 4000 Eur, draudžiant turtą daugiabučio namo sandėliuke, ir 10 000 Eur, draudžiant namų turtą pagalbiniuose pastatuose, esančiuose prie gyvenamo namo.
Pratęstos garantijos draudimas stambiai buitinei technikai. Labai nemalonu, kai, vos pasibaigus gamintojo garantinio aptarnavimo laikotarpiui dėl atsiradusio broko, sugenda šaldytuvas, skalbimo mašina ar dulkių siurblys. Apsaugokite stambią buitinę techniką pasirinkdami pratęstos garantijos draudimą. Vidutinė atlyginta žala siekė 281 Eur. Draudimo suma priklauso nuo Jūsų turimo turto vertės.
Paminklų draudimas. Nuoširdžiai rūpinamės anapilin išėjusių artimųjų kapais, atidžiai renkame paminką, dažnu atveju ilgai jam taupome. Tad norisi su derama pagarba juo pasirūpinti, apsaugoti nuo gamtos stichijų padaromos žalos ar trečiųjų asmenų tyčinės veikos. Svarbu tai, kad Paminklų  draudimas (draudimo suma – 2000 Eur.) galioja visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo to, kur gyvena paminklą apdraudęs žmogus. 
Visos sąlygos nurodomos draudimo taisyklėse ir draudimo sutartyje.
Laukiame Jūsų - Gedimino g. 42, Kaišiadorys arba kviečiame pasitarti telefonu, darbo metu - Odeta Sinkevičienė, tel. 8 687 50993 arba Danutė Vaškevičienė, tel. 8 615 45680.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1460

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2021 lapkričio 13, Šeštadienis )