Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika


arrow Archyvas 2021 rugsėjo 18, Šeštadienis
Rumšiškių kultūros centro kiemelyje nutūpė poezijos paukštė Spausdinti
2021 liepos 23, penktadienis

Kaip teigiama Rumšiškių kultūros centro feisbuko paskyroje, liepos 2 d. Tarptautinio poezijos pavasario paukštė nutūpė Rumšiškių kultūros centro kiemelyje, kur tądien vyko ir Kaišiadorių rajono savivaldybės Jono Aisčio literatūros premijos įteikimas. Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus sveikino laureatus ir įteikė premijas: poetui, rašytojui, Kaišiadorių rajono garbės piliečiui Jonui Laurinavičiui už aistiškos dvasios puoselėjimą eilėraščių rinkinyje „Rugsėjo gėlės“ (2020) ir esė knygoje „Ąžuolai žalieji“ (2020) bei poetui, prozininkui, eseistui, Lietuvos Respublikos Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatui, šių metų Poezijos pavasario almanacho sudarytojui Rimvydui Stankevičiui už eilėraščių knygą „Kiaurai kūnus“ (Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla, 2020).

Renginį vedė, Jono Aisčio poeziją ir prozą skaitė pirmosios Jono Aisčio premijos 1990 m. laureatė aktorė Virginija Kochanskytė, dalyvavo 1991 m. Jono Aisčio premijos laureatas Vytautas Aleksandras Markevičius, dainavo tarptautinių konkursų laureatė Sigutė Trimakaitė. Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto direktorės pavaduotoja mokslo reikalams, literatūrologė dr. Žydronė Kolevinskienė pristatė Rimvydą Stankevičių bei svečius iš Vilniaus. Savo poeziją skaitė poetas, žurnalistas Aivaras Veiknys, muzika, dainomis užbūrė dainų autorius, atlikėjas ir aktorius Mindaugas Ancevičius.
Buvo paminėtas ir Rumšiškių Jono Aisčio muziejaus įkūrimo 25-metis.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 268

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2021 rugpjūčio 25, trečiadienis )