Naujienos
Archyvas
Home
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2022 sausio 19, trečiadienis
Geriausi „Tele2“ pasiūlymai: nemokamas interneto planas, nuolaidos telefonams, televizoriams ir paspirtukams bei daugybė dovanų Spausdinti
2021 liepos 12, pirmadienis

Vasarai įsibėgėjus, „Tele2“ pristato patrauklių pasiūlymų įrenginiams, internetui ir išmaniajai televizijai. Nuolaidomis jau dabar galite pasinaudoti operatoriaus fiziniuose salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

Interneto planas – nemokamai
Būti „Tele2” šeimos dalimi išties apsimoka. Turintiems bent vieną pokalbių planą „Tele2“ tinkle, „Tele2 Laisvo interneto“ kaina yra mažesnė. Kuo daugiau numerių turite – tuo daugiau sutaupote.
Turintiems 2 ar daugiau telefono numerių vieno vartotojo vardu „Tele2“ tinkle, 20 GB interneto plano kaina dabar – 0,00 Eur/mėn. Pasiūlymas galioja sudarant 24 mėn. paslaugų teikimo sutartį ir įsigijant modemą (nuo 2,5 Eur/mėn.). Specialūs pasiūlymai taip pat taikomi 50, 100, 200 ir neribotų GB planams.

Išskirtinės nuolaidos telefonams
Populiarius telefonų modelius dabar galite įsigyti daug pigiau. Pavyzdžiui, ryškų ir patvarų „Xiaomi Redmi Note 10 (128 GB)“ telefoną įsigysite su 1 Eur pradine ir 7,83 Eur mėnesine įmoka. Vienkartinis laik-menos mokestis – 0 Eur. Mokant visą sumą iškart, telefonas kainuos 189 Eur. Telefono kaina ne akcijos metu – 229 Eur. Telefonus galite įsigyti mokant visą sumą iš karto arba nurodytomis įmokomis su bet kuriuo „Tele2“ planu ir 24 mėn. sutartimi.

Perkantiems „Samsung Galaxy S21“ – planšetė dovanų
Dvigubas laimikis – perkantiems pasirinktą „Samsung Galaxy S21“ telefoną, už simbolinę 0,01 Eur priemoką dovanojamas planšetinis kompiuteris „Samsung TAB A7 LTE“. Įrangą galite įsigyti, mokant visą sumą iš karto arba nurodytomis įmokomis su bet kuriuo „Tele2“ planu, nurodytų www.tele2.lt ir 24 mėn. sutartimi. Planšetės kaina be sutarties ne akcijos metu  –  79 Eur.

Televizoriai – vos nuo 2 Eur/mėn.
Įspūdingoms sporto varžyboms, kokybiškam kinui ir įdomioms laidoms – išmanūs televizoriai vos nuo 2 Eur/mėn. Pasiūlymas galioja užsakant įrangą su „Tele2 Laisvo interneto“ planu „Neriboti GB“ (18,90 Eur/mėn.) ir 24 mėn. sutartimi. Pradinė įmoka – 1 Eur.

Paspirtukai tik nuo 6,66 Eur/mėn.

Jei jau kurį laiką svajojate riedėti nuosavu elektriniu paspirtuku, dabar atėjo tinkamas metas jį įsigyti. Paspirtukų kainos prasideda vos nuo 6,66 Eur/mėn. Tokia kaina taikoma ištvermingam „Xiaomi Pro 2“ modeliui. Pasiūlymas galioja užsisakius „Tele2 Laisvo interneto“ planą „Neriboti GB“ ir pasirašius 24 mėn. sutartį. Paspirtuko kaina iš viso – 241 Eur. Įprasta paspirtuko kaina be sutarties ne akcijos metu – 549 Eur.
Pasiūlymai kitiems elektrinių paspirtukų modeliams galioja su bet kuriuo „Tele2 Laisvo interneto“ www.tele2.lt skelbiamu planu, sudarant 24 mėn. sutartį ir mokant už įrangą dalimis per 36 ar 24 mėn. Įrangai taikoma pradinė įmoka – 1 Eur. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn.

Robotas siurblys dovanų
Dovanų gauti labai paprasta. Užsisakykite „Tele2 Laisvo interneto“ planą nuo 15,90 Eur/mėn., o mes jums padovanosime puikų namų pa-
galbininką – robotą dulkių siurblį „Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Pro“. Pradinė įmoka – 0,01 Eur. Dovanos vertė – 349 Eur.
Pasiūlymas galioja tik užsakant su „Tele2 Laisvo interneto“ 200 GB (15,90 Eur/mėn.) ar neribotų GB (18,90 Eur/mėn.) planu bei pasirašant 24 mėn. paslaugų teikimo sutartį. Modemo kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn.

Išmanioji televizija „Go3“ – visą vasarą nemokamai

Visą vasarą išmaniąja televizija „Go3“ mėgaukitės nemokamai. Užsisakykite „TV + Filmai“ arba „TV + Filmai + Sportas“ paketą dabar ir nemokėkite iki rugsėjo 1 d. Pasiūlymu galite pasinaudoti užsisakę vieną iš minėtų paketų ir pasirašę 24 mėn. sutartį. TV priedėlio nuomos kaina į pasiūlymą neįskaičiuota ir prasideda nuo 2,5 Eur/mėn.
Daugiau informacijos apie pasiūlymus ir akcijas sužinosite www.tele2.lt arba paskambinę telefonu 117. Įrenginiams papildomai taikomas vienkartinis laikmenos mokestis. Pasiūlymų laikas ir įrenginių skaičius ribotas.

Užsakymo Nr. 40 (672).

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 494

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2021 rugpjūčio 05, ketvirtadienis )