Naujienos
Archyvas
Home
Redakcija
Reklama
Privatumo politika


arrow Archyvas 2022 sausio 19, trečiadienis
KVIEČIAME DALYVAUTI IR ŽIŪRĖTI! Spausdinti
2021 liepos 05, pirmadienis

Liepos 11 d.
(sekmadienį) vyks devintasis Kaišiadorių dviračių turas. Šiemet visų laukia naujas vaizdingas maršrutas Bačkonys-Žiežmariai-Mūro Strėvininkai-Liutonys-Bačkonys. Startas ir finišas – prie restorano „Bačkonys“. Nuo 9:00 val. - starto numerių išdavimas ir registracija. 10:30–17:30 val. - startai ir 6 ratų važiavimai. Apdovanojimai 30 min. po kiekvienos distancijos finišo konferencijų centre „Bačkonys“. Registracija ir informacija: www.dviratai.lt

Lenktynes organizuoja VšĮ „Dviratai“ su partneriais ir rėmėjais. Pagrindinis rėmėjas – restoranas „Bačkonys“.
Labai prašome visų Žiežmarių, Bačkonių, Mūro Strėvininkų, Liutonių gyventojų tą dieną neišleisti į pagrindinį kelią savo augintinių. Dviratininkai važiuos dideliu greičiu ir jų bus daug. Būkime supratingi, pasigrožėkime šiuo spalvingu reginiu saugiai. Renginio dieną minėtame maršrute bus iš dalies ribojamas eismas, kol pravažiuos dviratininkų grupės. Būkime atidūs, kantrūs, neišvažiuokime į kelią neapsižiūrėję, kad kiekvienas dviratininkas grįžtų sveikas su sveiku dviračiu ir puikiais įspūdžiais iš Kaišiadorių krašto. Juk mūsų vaizdingą maršrutą pamatys 200-300 dviratininkų. Juos lydės šeimos nariai. Būkim draugiški!

Partneriai ir rėmėjai:
Kaišiadorių rajono savivaldybė
Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras
Kauno apskrities VPK Kaišiadorių r. policijos komisariatas
Baikerių klubas „Aliens MC“
Kaišiadorių kultūros centras
Kaišiadorių rajono švietimo ir sporto paslaugų centras
UAB „Gudobelė“
Sūrinė „Ostvalds fabrica“
UAB „Nemuno baldai“
„Fusion Sport“
„Dvirtex“
„Maistas Sportui“
„Bačkis Camp“
Žiežmarių seniūnija
Žiežmarių apylinkės seniūnija
Kaišiadoriečiams.lt
Atspindziai.lt
„Kaišiadorių aidai“
Varžybų savanoriai

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 579

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2021 rugpjūčio 05, ketvirtadienis )