Naujienos
Archyvas
Home
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2022 sausio 25, antradienis
Pelytė - ne tik stacionariam, tačiau ir nešiojamam kompiuteriui Spausdinti
2021 liepos 01, ketvirtadienis

Naudojantis kompiuteriu yra svarbiausia patogumas. Jam suteikti gamintojai siūlo ne tik tokį daiktą kaip kolonėlės, tačiau ir stacionariam kompiuteriui reikalingą daiktą - web kameras. Prie patogumo naudojantis jau minėtu stacionariu kompiuteriu prisideda dalykas apie kurį neturėtų pamirštai nei vienas, ir tas daiktas yra kompiuterio  pelytė . Ji padeda lengvai naudotis kompiuteriu bei su keliais paspaudimais ieškoti reikiamos informacijos ar atlikti reikiamus darbus. Svarbu pridėti, jog pelytes gali naudoti ne tik stacionarių kompiuterių savininkai, tačiau ir tie, kurie turi nešiojamus kompiuterius, mat būna, kai reikia atlikti darbus ar ieškoti kažko konkretaus internete, kai vedžiojimas su pirštu per liečiamą paviršių nėra pats geriausias ir patogiausias variantas, tad tokiu atveju tikrai vertėtų dėmesį atkreipti į kompiuterio pelytę, kuria galbūt nepanaudosite kiekvieną dieną, tačiau tam tikrais momentais ji jums garantuotai pravers. Pelytę galite išsirinkti kokią jūs tik norite, mat jos ne tik būna įvairių dizainų ar spalvų, tačiau yra laidinės arba belaidės, žinoma, belaidės bus patogesnės, mat jos nevaržys jūsų judėsių, tačiau pasirinkimas yra jūsų pusėje ir iš plataus pelyčių asortimento, tikrai rasite tą, kuri jus džiugins.

Kiti svarbūs kompiuterio priedai
Jau nusipirkote kompiuterį ir kitas svarbias jos dalis, tačiau nepamirškite, jog be jų yra ir kiti priedai , kurie jūsų naudojimąsi kompiuteriu pavers visapusiškai komfortišku ne tik naudojantis juo namie, tačiau ir kelionių metu, kuriose ne tik svarbu patogumas, tačiau ir kompiuterio saugumas. Priedai apie, kuriuos nevalia pamiršti arba bent jau verta peržvelgti yra šie: specialūs valikliai, programinė įranga, komutatorius ( tinklo elementas, kuris valdo duomenų srautus ), pelių kilimėliai, kompiuterių krepšiai bei jų dėklai. Kiekvienas iš šių priedų palengvins jūsų naudojimąsi kompiuteriu, tad tikrai neverta numoti ranka ir galvoti, jog nereikia, mat, pavyzdžiui, toks dalykas kaip specialus kompiuterio dėklas ar krepšys, padės jums saugiai vežtis kompiuterį su savimi visur, kur tik vyksite, taip apsaugodamas jį nuo kritimo ar susibraižymo. Svarbu paminėti, jog daug kas priklauso nuo to kokį kompiuterį naudojate, mat, jeigu jūsų kompiuteris yra nešiojamas, tai priedai kaip web kamera, klaviatūra nėra būtini, mat jie jau bus jūsų kompiuteryje, tačiau, jeigu jūsų kompiuteris yra stacionarus, tai dėmesio jam skirti reikės daugiau, nes priedai kaip web kamera, pelytė ar ta pati klaviatūra bus tikrai svarbūs daiktai padedantis sklandžiai bei komfortiškai naudotis jūsų įsigytu kompiuteriu. Kompiuterių priedai būna aiškiai ir informatyviai suskirstyti į kategorijas, todėl jums atrasti tinkamiausius kompiuterio priedus bus tikrai nesunku, nes viskas yra daroma dėl klientų džiaugsmo, jog įsigiję prekę ji jiems atneštų džiaugsmą bei visišką komfortą tuo metu, kai yra naudojamasi kompiuteriu.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 499

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2021 liepos 30, penktadienis )