Naujienos
Archyvas
Home
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2022 sausio 25, antradienis
Kaip elgtis, kad korpusiniai baldai tarnautų ypač ilgai? Spausdinti
2021 birželio 18, penktadienis

Nereikia ir sakyti, kad korpusiniai baldai yra vienas iš tų pirkinių, iš kurio kiekvienas tikisi ypač ilgo tarnavimo laiko. Tačiau verta akcentuoti, kad dažnas pirkėjas galvoja, kad tai, kiek ilgai tarnaus korpusiniai baldai priklauso tik nuo gamintojo priimtų sprendimų. Iš tiesų, įtakos tarnavimo trukmei turi tokie veiksniai, kaip žaliavos, kurios buvo naudotos korpusinių baldų gamybai (tik naudojant aukščiausios kokybės žaliavas, galima užtikrinti ypač ilgą tarnavimo laiką, o ieškantieji korpusinių baldų, kurių gamybai buvo naudotos būtent tokios žaliavos, turėtų užsukti į https://www.deinavosbaldai.lt/visi-baldai/korpusiniai ). Tačiau taip pat nereikia pamiršti, kad maksimaliai ilgu šių baldų tarnavimo laiku galėsite mėgautis tik tuomet, jei juos eksploatuodami, laikysitės ir tam tikrų taisyklių. Taigi, pats metas sužinoti, kaip elgtis, kad ši investicija džiugintų labai ilgai.

Korpusiniai baldai yra ypač įvairūs, pavyzdžiui, stelažai, lentynos, prieškambario baldai ir t.t. Belieka tik pridurti, kad maksimaliu jų tarnavimo laiku džiaugsitės tik tuo atveju, jeigu kiekvienas badas bus naudojamas tik pagal paskirtį. Kad ir kaip keistai tai beskambėtų, belieka tik pastebėti, kad nemaža dalis vartotojų yra linkę naudoti korpusinius baldus pagal paskirtį ir tai yra viena svarbiausių priežasčių, kodėl jie tarnauja gerokai trumpiau nei galėtų – naudojimas ne pagal paskirtį, didina lūžių bei gedimų, nusidėvėjimo tikimybę.
Tačiau ir tai dar ne viskas – perkant šiuos baldus, kartu su jais yra komplektuojami ir techniniai vadovai, kuriuose yra pateikiama visa svarbi informacija apie gaminį. Belieka tik pastebėti, kad  šiuose vadovuose rasite informacijos ir apie tai, kiek svorio gali atlaikyti baldas. Ir šio nurodymo laikytis ypač svarbu, priešingu atveju taip pat padidinsite lūžių ar gedimų tikimybę, tad baldas tarnaus trumpiau.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 581

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2021 liepos 21, trečiadienis )