Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2022 gegužės 25, trečiadienis
Kaišiadorių eglės įžiebimą stebėkime namuose! Spausdinti
Laima KMELIAUSKIENĖ   
2020 gruodžio 01, antradienis

Kaišiadorių kultūros centras miesto eglės įžiebimą tiesiogiai kviečia žiūrėti virtualioje erdvėje – savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.
„Kalėdų Senelis siųs spalvotai šviečiančius sveikinimus tiesiai iš savo kalėdinio automobilio – todėl viskas, ką Jums reikia padaryti, – įsijungti tiesioginę transliaciją, sugaudyti Jums siunčiamus linkėjimus bei kantriai laukti prie savo namų lango... Gal Senelis aplankys ir Jūsų kiemą!?
Tegul ore sklando Kalėdinė dvasia, o ne piktas virusas. Saugokime save ir artimuosius. Susitikime virtualioje erdvėje!“ – kviečia kaišiadoriškiai kultūros darbuotojai.
Kaišiadorių eglės įžiebimo tiesioginė transliacija – gruodžio 8 d. 18 val.
Kaišiadorių miesto eglė, 2019 m.

Kaišiadorių miesto eglė, 2019 m.


https://wetransfer.com/downloads/a331c4c2e3867d6e2d
1afca3536f1c7f20201127123655/69ab0d?fbclid=IwAR2QhxdX8ptA
_vRUZh29PVGald39NoLMfOeKlwamqTp7pny0RSMZrGVFQN8
 

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1860

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020 gruodžio 07, pirmadienis )