Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2021 lapkričio 29, pirmadienis
Ūkininkai e. parduotuvę gali atidaryti už mažiau nei 10 eurų Spausdinti
2020 liepos 17, penktadienis

E. parduotuves atranda net mėsininkai ar bitininkai.  Pradėti prekyba internetu dar niekada nebuvo taip lengva ir pigu kaip dabar.


Karantino metu ūkininkai, mėsininkai, bitininkai ar net tautodailininkai prekybą iš vietinių turgelių perkėlė į kur kas didesnę erdvę – internetą, kur jų produkciją gali įsigyti visa Lietuva. Smulkių ūkių ir verslų savininkai džiaugiasi išaugusiais pardavimais, o pirkėjai – šviežia ir kokybiška produkcija, kurią įsigyti dar niekada nebuvo taip paprasta.

E. parduotuvė - vos per porą dienų

„Versli Lietuva“ inicijuota Lietuvos gyventojų apklausa parodė, kad karantino laikotarpiu bendrai Baltijos šalyse prekyba e. parduotuvėse padidėjo apie 80 procentų, o siuntų srautai Lietuvoje išaugo 54 procentais.

„Fronto.lt“ e. parduotuvių nuomos idėja Sauliui Masiuliui gimė karantino metu. Svarbiausias buvo išspręsti klausimą kaip greitai ir pigiai padėti smulkiajam verslui, kuriam perėjimas į e. prekyba gali atrodyti neįkandamas.

Greitai buvo sukurtas modernaus ir paprasto šablono dizainas, kurio nuomos kaina nesiekia net 10 eurų per mėnesį. Specializuotos e. parduotuvės įkūrimas gali ne tik užtrukti porą mėnesių, bet ir atsieiti ne menką sumą pinigų. Su „Fronto.lt“ parduotuvę atidaryti galima mažiau nei per penkias dienas.

„Toks modelis orientuotas į smulkiausius verslus, kuriems reikia paprastos, gerai veikiančios e. parduotuvės. Mes pasiūlėme produktą, kurį sukurti nereikia didelės pinigų sumos. Atsisakėme visų nebūtinų funkcijų, todėl ženkliai sumažėjo steigimo kainą. Norintiems tuoj pat pradėti prekybą, tai geriausias variantas“, – sako verslininkas.

Išsinuomojus domeną su visomis būtiniausiomis funkcijomis, tereikia sukelti savo produktų nuotraukas, kainas bei aprašus ir prekiauti galima pradėti iškart.

Regionų verslininkai internete prekiauja ir medumi, ir drabužiais

Susidomėjimas produktu karantino metu buvo milžiniškas. Už simbolinę kainą e. parduotuves panoro įsteigti net ūkininkai, kurie galėjo pasiūlyti šviežiausius produktus tiesiai iš savo ūkių. „Į mus kreipėsi labai skirtingo segmento verslininkai – nuo krepšinio klubo, drabužių parduotuvės iki mėsininkų bei bitininko. Dažniausiai tai labai maži regioniniai verslai turintys iki penkių darbuotojų“, – pasakoja idėjos autorius.

Tokiu būdu verslininkai nebuvo priversti visiškai sustabdyti prekybos ir galėjo išsaugoti savo verslą. Idėjos autorius sako, kad atidaryti e. parduotuves gali visi norintys, visiškai nepriklausomai nuo to kokias prekes ar paslaugas jie teikia. E. prekybos perspektyvos labai didelės ateityje, todėl tai ilgalaikė investicija į verslo plėtrą.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 5897

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020 rugpjūčio 09, sekmadienis )