Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2021 lapkričio 29, pirmadienis
Kviečiame dalyvauti renginiuose skirtuose globėjų dienai paminėti Spausdinti
2020 birželio 25, ketvirtadienis

Globėjų diena Lietuvoje švenčiama nuo 2017 m. pirmąjį liepos mėnesio sekmadienį, šiais metais tai bus liepos 5 d.


Kviečiame dalyvauti renginiuose, skirtuose Globėjo dienai paminėti bei atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globą.

Birželio 26 d. nuo 10 iki 12.30 val. Akcija “KĄ ŽINAI APIE GLOBĄ“. Kviečiame visus besidominčius globa (rūpyba), įvaikinimu į Kaišiadorių savivaldybės arkv. T.Matulionio aikštę kurioje specialistai suteiks jums rūpimą informaciją. Susitikimo metu vaikai turės galimybę spalvinti, piešti, suaugę asmenys gaus informaciją apie globą (rūpybą) įvaikinimą.
Birželio 29 d. nuo 9 val. iki 12 val. laukiame svečiuose -  “PRIIMK MANE Į SAVO ŠEIMĄ”. Vyks atvirų durų diena VšĮ Paparčių šv. Juozapo šeimos namų Globos centre, Birutės g. 9, Kaišiadoryse. Globos centre interesantai gaus reikalingą informaciją apie globą (rūpybą), įvaikinimą, bus rodomas filmas skatinantis globoti.
Birželio 30 d. 17 val. vyks  SAVITARPIO PAGALBOS GRUPĖ GLOBĖJAMS Paparčių šv. Juozapo šeimos namų globos centre, Birutės g. 9, Kaišiadoryse.  Kviečiame globėjus į savitarpio pagalbos grupę. Tema: „KAIP  SUSITARTI SU VAIKU „GRAŽIUOJU“ - BE BARNIŲ IR PYKČIŲ“. Grupę ves globos centro psichologė Ingrida  Umarienė ir  GIMK mokytoja Inga Šeputienė.
Birželio 29 – liepos 3 d. vyks piešinių konkursas „AŠ IR MANO GLOBĖJAS“. Virtuali piešinių paroda nuo liepos 5 d. socialiniame tinkle Facebook – GIMK Kaisiadorys.
Veiklos bus fotografuojamos, nuotraukos ir informacija  apie globą (rūpybą) talpinamos viešoje erdvėje.
Kaišiadorių rajone yra 42 globėjų šeimos kurios laikinai arba nuolatos globoja 55 vaikus. Jūs irgi galite tapti globėjais (rūpintojais) ar įtėviais, kreipkitės į Globos centrą Birutės g. 9, Kaišiadoryse, tel. 867059698, el.paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , Facebook – GIMK Kaisiadorys.
Maloniai kviečiame dalyvauti.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 7055

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020 rugpjūčio 09, sekmadienis )