Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2020 spalio 28, trečiadienis
Dviračių laikikliai: ant kablio ar ant stogo? Spausdinti
2020 balandžio 22, trečiadienis

Mėgstate aktyvų laisvalaikį? Labai gerai, kadangi tai yra naudinga ir žmogaus kūnui, ir sielai. Vienas didžiausių malonumų ir važinėjimas ir dviračiu ir galime pasidžiaugti, kad mūsų šalyje dviračių laikikliai yra labai kokybiški, įveikti net ir ilgus atstumus tarp miestelių yra paprasta.


Tiesa, nusivežti dviračiu iki tam tikros vietos geriausia automobiliais. Žinoma, tam reikalingi laikikliai, kurie užtikrina sklandų ir saugų transportavimą.

Autoviskas.lt dviračių laikikliai pagaminti iš aukščiausios kokybės plieno, tad yra ne tik tvirti, tačiau ir ilgaamžiai, kokybiškai prisitvirtina, saugiai išlaiko dviračius net ir važiuojant blogomis oro sąlygomis arba prastais keliais.

Ant kablio tvirtinami laikikliai pasižymi šiomis charakteristikomis:

* Montavimas yra labai greitas ir paprastas. Nereikia specialistų ir jau per kelias minutes galite pritvirtinus kablį – važiuoti iki tam tikro objekto. Taigi, tai puikus pasirinkimas skubantiems.
* Visgi, šio tipo kabliai, tiksliau, toks dviračio tvirtinimo būdas ne toks patrauklus, kadangi važiavimo metu sumažėja matomumas per galinio vaizdo veidrodėlius. Taip pat šis montavimo būdas nelabai tinka didelio rėmo dviračiams, kadangi jis gali išsikišti už transporto priemonės.
* Galiausiai, taip primontavus dviračius sumažėja galimybės prieiti prie bagažinės. Jeigu keliaujama ilgus atstumus – galiausiai kažko gali prireikti. Tokiu atveju dviračiai turi būti nukeliami.

Kita alternatyva yra laikikliai, kurie tvirtinami ant stogo.

* Ši alternatyva labai tinka tokiu atveju, kai reikalingas kelių dviračių pervežimas.
* Visgi, tiek dviračių užkėlimas, tiek nuėmimas yra sudėtingesnis, reikalauja daugiau jėgų, tad įvertinkite, ar tai nesukels papildomų problemų.
* Ar papildomas transporto priemonės aukštis darys neigiamą įtaką Jūsų kelionėms? Lietuvoje tunelių nėra, tad ir pravažiavimas dažniausiai nėra komplikuotas. Visgi, įvertinkite atstumus, kurie dažniausiai įveikiami vežant dviračius. Galbūt tai padės paprasčiau apsispręsti dėl tinkamo laikiklio.
* Dėl didesnio vėjo pasipriešinimo dažniausiai girdimas švilpimas. Visgi, jis nėra garsus, tad neturėtų kelti diskomforto.
* Taip pat šio tipo laikiklio montavimo darbai yra kiek sudėtingesni. Visgi, specialistai – nereikalingi, kiekvienas susitvarkys pats.

Tikimės, kad šis gidas padės greičiau rasti jums tinkamiausią laikiklį ir – smagių kelionių!

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 3993

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020 gegužės 30, Šeštadienis )