Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 rugsėjo 29, antradienis
„Tele2“ sprendimai verslui: specialūs paslaugų paketai karantino laikotarpiu Spausdinti
2020 balandžio 16, ketvirtadienis

Reaguodama į šalyje paskelbtą karantiną ir siekdama padėti verslo klientams susidoroti su iškilusiais iššūkiais, mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ paruošė ypatingus išmanių sprendimų pasiūlymus.

„Suprantame, kad šis laikotarpis verslams yra itin sudėtingas. Norime padėti, todėl siūlome sprendimus, kad visi jūsų verslo procesai ir toliau vyktų sklandžiai net ir dirbant nuotoliniu būdu“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.
„Tele2“ verslo klientai specialius pasiūlymus su nuolaidomis išsirinkti ir jais pasinaudoti gali jau dabar.
Daugiau apie pasiūlymus ir sprendimus verslui sužinosite apsilankę internetinėje svetainėje https://tele2.lt/verslui/akcijos-verslui/verslas-karantino-metu, paskambinę bendra verslo linija 1885 arba susiekę su savo asmeniniu „Tele2“ verslo vadybininku.

„Išmanus skambučių valdymas“ – efektyviam darbui su klientais

Naudojantis „Tele2“ sprendimu „Išmanus skambučių valdymas“ darbuotojai bus visuomet pasiekiami klientams, o tai – ypatingai svarbu karantino metu. Šio sprendimo pagalba įmonės gali paprastai ir efektyviai valdyti įmonės skambučius be jokios papildomos įrangos ir diegimo mokesčio.
„Išmanus skambučių valdymas“ leidžia operatyviai nukreipti tuo metu nepasiekiamo darbuotojo skambučius į jo dirbančio kolegos telefono numerį. Tai galima padaryti su fiksuoto įmonės numerio skambučiais ir su mobiliaisiais darbuotojų telefonais.
Užsisakę „Tele2“ sprendimą verslui galėsite savitarnoje patikrinti visus praleistus skambučius, užsakyti automatinius garso pranešimus klientams arba įjungti išmanųjį autoatsakiklį, kuris gali atstoti biuro administratorę.
Iki pat oficialios karantino pabaigos (kada ji bus paskelbta) „Išmanaus skambučių valdymo“ planams bus taikomos ypatingai žemos kainos.
Plano „Mobili stotelė Start“ kaina vienam numeriui vos 1 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 2,5 Eur/mėn.), plano „Mobili stotelė“ kaina vienam numeriui tik 2 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 4 Eur/mėn.), o „Mobili stotelė PRO“ vienam numeriui kainuos vos 2,5 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 4,50 Eur/mėn.).

„SMS Verslui“: įrankis masinei ir personalizuotai komunikacijai

Verslams, kurie turi poreikį masiškai informuoti savo klientus apie pokyčius, rekomenduojame išmėginti „SMS Verslui“ paslaugą.
Paslauga leis akimirksniu pasiekti visą savo kontaktų (klientų ar darbuotojų) bazę vieno mygtuko paspaudimu. „SMS Verslui“ gali būti naudojamas tiek rinkodaros tikslais (skatinti klientus lankytis internetinėje parduotuvėje), tiek ir siųsti asmeninius SMS (atšaukti suplanuotus vizitus, kur vienu siuntimu būtų išsiunčiamas SMS su skirtingais kintamaisiais tekste kiekvienam atskiram gavėjui).
„SMS Verslui“ paslaugai iki oficialios karantino pabaigos (kada ji bus paskelbta) taikomos specialios kainos: viena trumpoji žinutė kainuoja vos 0,01 Eur (kaina be nuolaidos – 0,016 Eur).

Verslui namuose – „Tele2 Laisvas internetas“


Sklandžiam darbui iš namų šiuo metu taikomos ypatingos nuolaidos 50 GB, 100 GB ir neriboto „Tele2 Laisvo interneto“ duomenų planams.
Iki oficialios karantino pabaigos užsisakę „Tele2 Laisvą internetą“ su 50 GB duomenų paketu ir pasirašius 12 mėn. arba 24 mėn. sutartį, mokėsite tik 3,31 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 12,40 Eur/mėn.). Planas su 100 GB duomenų paketu, pasirašius 12 mėn. arba 24 mėn. sutartį, kainuos 6,90 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 15,70 Eur). Neribotų duomenų paketo planas, pasirašius 12 mėn. arba 24 mėn. sutartį, kainuos vos 10,90 Eur/mėn. (kaina be nuolaidos – 19,83 Eur/mėn.). Įsigyję šį neribotų duomenų planą papildomai dovanų gausite 25 GB duomenų planą vos už 1 Eur/mėn.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 4357

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020 gegužės 17, sekmadienis )