Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2020 kovo 28, Šeštadienis
Ką reikia žinoti verslininkui Spausdinti
2020 vasario 27, ketvirtadienis

Ką reikia žinoti verslininkui:
Vartotojų teisės, nuotolinė prekyba,
Ginčai, reklama, ženklinimas
Data: 2020 m. kovo 10 d. 10 val.

Kviečiame pasinaudoti proga ir atvykti į nemokamą seminarą su 5 pranešėjais iš Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos.
Seminaro apytikslė trukmė, priklausomai nuo klausimų kiekio: nuo 10 iki 13 val. su kavos pertrauka.

Vieta: Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras, Gedimino g. 48, Kaišiadorys.

Temos:
1. Nuotolinei prekybai keliami reikalavimai. Ką naudinga žinoti verslininkui? Nuotolinės prekybos skyriaus vedėja Aida Gasiūnaitė Stavginskienė.
2. Reikalavimai reklamai. Nesąžiningos komercinės veiklos praktika. Nesąžiningos komercinės veiklos ir reklamos skyriais vedėja Milda Deimantė.
3. Vartojimo ginčai, kokybiškų-nekokybiškų prekių grąžinimas. Vartojimo prekių skyriaus patarėja Anžela Križiniauskienė.
4. Kosmetikos gaminių ženklinimas, notifikavimas, saugos ataskaitos. Kauno regiono rinkos priežiūros skyriaus vyr. specialistė Nijolė Murauskienė.
5. Tekstilės, avalynės gaminių ženklinimas. Kauno regiono rinkos priežiūros skyriaus vyr. specialistė Asta Vaitoškienė
Registracija į seminarą el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba tel.  8 672 48327, 8 346 60466 (iki kol bus vietų). 
Renginys bus fotografuojamas, vaizdo medžiaga publikuojama viešai.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 2498

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020 kovo 13, penktadienis )