Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 spalio 28, trečiadienis
Tandyras – pasaulio virtuvė jau ir Lietuvoje! Spausdinti
2020 sausio 09, ketvirtadienis

Nepaisant to, kad prekybos vietose galima įsigyti vis daugiau pusfabrikačių, tačiau žmonės renkasi natūralų, savo paties gamintą maistą. Juolab, skaniausius patiekalų šedevrus kuria pasirenkami seniausiomis tradicijomis, kurios protėvių buvo perduodamos iš kartos į kartą, galiausiai, išbandomos iš tolimiausių pasaulio kraštų atėjusios maisto gaminimo idėjos, kurias išbandyti gali kiekvienas, kadangi gaminimo įranga yra prieinama kiekvienam.

Gaminimui labai dažnai naudojamas tandyras, kurio veikimo principas – gana paprastas, tačiau nuostabu, kaip toks elementarus daiktas padeda pagaminti pačius skaniausius patiekalus. Kadangi tandyro kaina nėra didelė – kiekvienas norintis savo lauko virtuvėje džiaugtis rytietiškais skoniais – turi tokią galimybę.
Šios įrangos veikimo principas paremtas garinimu. Kuomet malkos sudeginamos iki anglių – šiluma išsilaiko dar labai ilgą laiko tarpą ir joje būdami maisto produktai tarsi kepa, tačiau be tiesioginės liepsnos, juolab, išlaikomas jų drėgnumas, mėsa gaunasi skalsi ir lengva. Džiugina ir tai, kad nereikia nuolatos prižiūrėti kepamų produktų, kad jie neprisviltų. Paprasčiausiai sumaukite mėsos gaminius ant iešmo ir pakabinkite tam tikram laiko tarpui tandyre. Karts nuo karto patikrinkite kaip mėsa kepa ir laukite, kol ji bus pilnai paruošta.
Žinoma, skirtingi tandyrai padeda pagaminti ir skirtingo pobūdžio patiekalus. Šiuo metu rinkoje atsirado padirbinių, kurie nepasižymi tokiomis geromis savybėmis kaip kad originalas. Jeigu rasite ypač mažos kainos gaminius – nepirkite, kadangi tikėtina, kad jie trukdys pagaminti norimus patiekalus. Tikrojo tandyro pagrindas yra gaminamas iš specialaus baltojo molio, kuris suteikia galimybę krosniai pasiekti net iki 1 000 laipsnių, o geras šilumos išlaikymo sandarumas – gaminti skaniai, sočiai ir kokybiškai.
Gaminant su šio tipo įranga išsaugomos visos naudingos produktų savybės, tad tai puiki ne tik mėsos, tačiau ir daržovių garinimo vieta. Kepimo metu pavyksta išvengti kancerogeninių medžiagų, juolab, tai ekologiškas gaminimo būdas, kuris suteikia galimybę gyventi draugiškai su gamta.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 6197

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020 vasario 12, trečiadienis )