Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2020 spalio 28, trečiadienis
EKKL čempionate į priekį įsiveržė KK ,,Roda“ Spausdinti
Audrius ŠVELNIKAS, EKKL spaudos atstovas   
2019 gruodžio 05, ketvirtadienis

Po praėjusios savaitės kovų pirmojoje vietoje įsitaisė komanda KK ,,Roda“ (šviesūs marškinėliai)
Paskutinė rudens savaitė pradėta net keliomis dvikovomis. Pirmosios dienos rungtynės įvyko Elektrėnuose, kur susitiko aikštelės šeimininkai SK „Centauras“ (1/6) ir svečiai, čempionato lyderiai, KK „Roda“ (6/1). Rungtynės prasidėjo apylygiai, o per pirmąsias 10 minučių nei vienai komandai nepavyko pabėgti į priekį solidesniu skirtumu. Po pirmojo kėlinio 2 taškų pranašumą turėjo svečiai. Antrajame kėlinyje čempionato lyderiai įjungė aukštesnę pavarą ir nutolo nuo varžovų, kas leido prieš ilgąją pertrauką susikrauti 18 taškų pranašumą (28:46).

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje nepasikeitė – KK „Roda“ vyrukai, nemažindami apsukų, tolo nuo varžovų ir prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo daugiau nei įtikinamai – 43:74. Kadangi paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, komandos žaidė apylygiai, o ketvirtis baigėsi rezultatu 20:24, kas reiškė, kad rungtynes rezultatu 63:98 laimėjo KK „Roda“. Nugalėtojams  22 taškus pelnė  Karolis Kursevičius. Antroji dvikova visų akis nukreipė į Vievį, kur susitiko aikštelės šeimininkai KK „Žiedas“ (5/2) ir jaunieji svečiai iš Kaišiadorių „Kaišiadorys ŠSPC-Savex“ (2/5). Rungtynes su didesne energija ir nusiteikimu pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie per pirmąsias 10 minučių susikrovė solidų 8 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino ir ketvirtis baigėsi vos 2 taškų skirtumu (20:18). Po dviejų kėlinių dviženkliu taškų skirtumu (46:36) pirmavo aikštelės šeimininkai. Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai vėl šovė į priekį, kas leido prieš lemiamą ketvirtį susikrauti 20 taškų pranašumą (67:47). Ketvirtajame kėlinyje beliko „sudėlioti taškus ant i“, tad KK „Žiedas“ žaidėjai paleido žaidimo vadžias, kas leido jauniesiems kaišiadoriečiams laimėti ketvirtį 18:23, tačiau rungtynių nugalėtojo tai nepakeitė. Rungtynes, rezultatu 85:70 laimėjo KK „Žiedas“. Svečių gretose daugiausiai, 28 taškus, pelnė Tomas Šalna.
Lapkričio 28-oji dar viena EKKL rungtynių diena, per kurią sužaisti du susitikimai. Pirmajame, Rumšiškėse, susitiko aikštelės šeimininkai KK „Rumšiškės“ (5/2) ir svečiai iš Kaišiadorių „Megalinija“ (4/3). Rungtynes komandos pradėjo kiek susikausčiusios, sunkiai sekėsi rinkti taškus ir pirmasis ketvirtis baigėsi nerezultatyviai, 13:12 aikštelės šeimininkų naudai. Rungtynėse pirmieji nubudo rumšiškiečiai, kas leido antrajame kėlinyje susikrauti dviženklį pranašumą (36:25).

Nuotr. iš EKKL fotoarchyvo

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1201

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2020 sausio 01, trečiadienis )