Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2020 spalio 26, pirmadienis
Kai dega širdies ugnis… Spausdinti
Alvydė VENSKIENĖ   
2019 lapkričio 25, pirmadienis

Jeigu norėjote pajausti, kokia liepsna dega širdies ugnis, lapkričio 15-ąją reikėjo praverti Žiežmarių kultūros centro duris: tąvakar jaukioje ir šviesioje šios įstaigos salėje vyko poezijos, tapybos ir muzikos vakaras paslaptingu pavadinimu „Dega širdies ugnis”.
Renginio metu šviesos ir gerumo išsiilgusias lankytojų sielas pripildė iš karto trys nuostabūs dalykai: Žiežmariuose gimusio poeto Vytauto Onaičio eilės, kurias išraiškingai ir jautriai skaitė dramos studijos narės Irena, Eglė, Ina ir Arina, po erdvę pasklidę prancūziškų miuzečių garsai, kuriuos klausytojams dovanojo instrumentinės muzikos duetas Onutė Kupčiūnienė (akordeonas) ir Rima Lukoševičienė (smuikas) bei Linos Krinickaitės Urbanavičienės personalinės tapybos parodos uždarymas. Taip gera buvo jausti, kad tai, ką duodame vienas kitam, eina iš širdies į širdį… Per eiles, per muzikos garsus, per teptuko potėpius… Ir gera žinoti, kad žmonės, turintys ypatingas dovanas, esantys tokie talentingi, bet išliekantys kuklūs, savo  širdžių šiluma noriai  dalinasi su kitais.
Ričardo Venskaus nuotr.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1087

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 gruodžio 18, trečiadienis )