Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 1 skaitytojas

arrow Archyvas 2020 spalio 25, sekmadienis
Kriterijai, kuriuos reikia įvertinti ieškant tobuliausių aukštakulnių Spausdinti
2019 lapkričio 25, pirmadienis

Sakoma, kad moterys gražiausiai skrenda gatve avėdamos aukštakulnius, kadangi tuomet jų eisena yra labai grakšti, it gulbės. Žinoma, kiekvienai dienai aukštakulniai nėra labai geras pasirinkimas, kadangi net ir patys patogiausi batai vistiek reikalauja tinkamos ėjimo pozicijos ir galbūt net praktikos, kuri leidžia žengti tvirta koja, tačiau grakščiai.


Tinkamiausių aukštakulnių pasirinkimas

Norinčioms mėgautis šių nuostabių batų galimybėms pirmiausia turėtų palyginti alternatyvas, rasti tokius batus, kurie tinka ne tik jų kojai, tačiau taip pat ir asmenybei. Jūsų dėmesiui nurodysime kelis kriterijus, kurie sukonkretina, supaprastinta paieškas ir padeda rasti tokią avalynę, kuri suteiks patogią judėjimo galimybę.
• Pasirinkimas prasideda nuo pado linkio. Jis turi būti Jums patogus. Kaip jis turi atrodyti? Vienos moterys yra pratusios nešioti labai aukšto kulno batus, o kitos dar tik mokosi, tad siūlome pradėti nuo žemesnių.
• Aukštakulniai gali būti platforminiai ir gali būti su špilkomis. Antrieji suteikia grakštesnį ėjimą, tačiau platforminiai dažniausiai kur kas patogesni.
• Aukštakulniai turi būti pasirenkami įvertinus ne tik kulno aukštį, tačiau taip pat ir bato nosį.  Lengvai užapvalinta noselė dažniausiai laikoma patogiausiu pasirinkimu. Tuo tarpu smailūs batai - dažniausiai ne tokie patogūs.
• Aukštakulniai gaminami iš skirtingų medžiagų. Dažniausiai pasirenkami odiniai, kadangi juose koja geriausiai jaučiasi, neprakaituoja, puikiai prisitaiko prie pado linkio.
• Lakuotos odos batai dažniausiai nesitampo, tad juos reikia būtinai tokio dydžio, kokia Jūsų pėda, kadangi maža tikimybė, kad jie pakeis savo formą.
• Jeigu aukštakulniai skirti ne vaikščiojimui, tačiau taip pat ir vairavimui, tokiu atveju geriausia yra rinktis tokius, kurie turi kuo mažiau dekoro detalių. Juk vairavimo metu labai svarbus patogumas.

Aukštakulnių dėvėjimo taisyklės

Gera avalynė gali užtikrinti, kad net ir ilgesni atstumai nebus sunkiai įveikiami. Tiesa, vaikščiojimas aukštakulniai reikalauja praktikos. Nurodysime kelis mokomuosius pratimus, patarimus.
1. Tinkama kojos pozicija prasideda nuo tinkamiausio dydžio avalynės pasirinkimo. Jeigu kitą avalynę perkate kiek didesnę, kadangi planuojate dėvėti  storesnes kojines, tai ši taisyklė dėvint aukštakulnius netinka.
2. Ieškodama avalynės nepamirškite, kad visos pėdos nėra vienodos, tad vieni batai labiausiai tinka plačios pėdos savininkei, kai tuo tarpu kiti - siauros.
3. Ėjimo metu stenkitės palaikyti kuo tiesesnį stuburą. Tokiu atveju bus kur kas paprasčiau dėti koją po kojos bei išlaikyti pusiausvyrą. Tai aktualiausia tada, kai pasirenkami labai plono kulno batai.
Jeigu nesate tikra, kurie aukštakulniai tinka Jūsų kojai, galiausiai, kurie gražiausiai dera prie Jūsų stiliaus - tokiu atveju visada galima pasitarti su konsultantėmis, kurios dažniausiai labai mielai atsako į visus klausimus, pateikia rekomendacijas ir pataria, padeda pasirinkti tinkamiausius batus. Kartais reikia vieno gero patarimo, kad jaustumėtės rami dėl pasirinkimo.
 

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 913

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 gruodžio 10, antradienis )