Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 spalio 24, Šeštadienis
Lauktuvių gabenimas lėktuvu: ką reikia žinoti? Spausdinti
  
2019 rugsėjo 06, penktadienis
Šiandien kelionės po visą pasaulį tapo įprasta kasdienio gyvenimo dalimi. Dažnas šiuolaikinis pilietis vis dažniau ir dažniau renkasi keliones lėktuvu dėl daugelio priežasčių: norima aplankyti svetur gyvenančius giminaičius ir draugus ar tiesiog pažinti dar nematytas vietoves, pajusti svetimų kultūrų gyvenimą. Kita priežastis, verčianti apsilankyti kitoje šalyje - svarbūs verslo susitikimai su užsienyje esančiais partneriais. Žinoma, nuo kelionių neatsiejamos yra įvairios lauktuvės, kuriomis norime įteikti kitiems asmenims nors dalelę tam tikros šalies jausmo. Praktiškos lauktuvės - puikus pasirinkimas, tinkantis tiek draugams, tiek verslo atstovams kitoje šalyje. Ketinate išvykti iš Lietuvos? Ką reikėtų žinoti norint gabenti lauktuves lėktuvu?

Skysčių apribojimas rankiniame bagaže
Pirmiausia, atkreipkite dėmesį į rankinio bagažo išmatavimus, svorį bei įvairius apribojimus. Atminkite, kad skirtingų oro linijų taisyklės gali skirtis. Daugeliui aktualus apribojimas rankiniame bagaže, keliantis daugiausiai klausimų - skysčiai. Dažniausiai juos galima su savimi turėti supakuotus į ne didesnes kaip 100 ml talpas, o bendras kiekis negali viršyti 1 l. Tai aktualu prisiminti, jei norite į savo lagaminą, kurį nešitės su savimi į orlaivio saloną, įsidėti atitinkamų dovanų.

Kas įeina į skysčių sąvoką?
Tai gali būti geliai, losjonai, pasta, tušas, kremai, gėrimai, kvepalai, įvairios uogienės, džemai, medus, jogurtas, riešutų sviestas, tepamas, taip pat mocarelos sūris ir panašios konsistencijos gaminiai. Tad, jei verslo partneriui norėtumėte įteikti didesnį kiekį lietuviško tradicinio medaus ar namų gamybos aliejaus, geriau pasirinkite juos laikyti registruotame bagaže. Tuomet būsite tikri, kad nereikės tokių lauktuvių palikti prie patikros. Beje, skysčius rankiniame bagaže galima turėti, jei juos įsigijote oro uosto kontroliuojamoje teritorijoje.

Kokias lauktuves pasirinkti saugiausia?

Apgalvokite, kokias lauktuves labiausiai norėtume įteikti. Geriau nesirinkti itin lengvai dūžtančių dovanų. O jei visgi neišvengsite trapių daiktų, dėkite juos tarp minkštų drabužių. Na, o greitai gendančius maisto gaminius (vaisiai, daržovės, mėsa, žuvis), netinkamai, nesandariai supakuotus produktus taip pat geriau išbraukti iš sąrašo. Skystus produktus geriausia papildomai įdėti į hermetiškus maišelius. Taip būsite tikri, kad apsaugosite savo daiktus, jei nutiktų netikėtumai.
Originalios lietuviškos lauktuvės nepaliks abejingų, todėl rinkitės atsakingai. Protingiausia lauktuvėms rinktis suvenyrinius aksesuarus, simbolinius dirbinius, negendančius gardėsius, saldumynus arba daugeliui įprastą smulkmenėlę, tokią kaip magnetukas, atvirukas ar aprangos detalė su atributika. Tokie sprendimai yra saugus pasirinkimas bet kuriame, ir rankiniame, ir registruotame bagaže, ir puikiai tiks jūsų laukiantiems draugams, artimiesiems bei verslo partneriams. Svarbiausią lauktuvę - gerą nuotaiką - visuomet turėkite su savimi!

Jeigu abejojate, pasitikslinkite
Kiekviena avialinija nustato savo normas tiek bagažo išmatavimams bei svoriui, tiek draudžiamų daiktų turiniui, todėl kilus abejonėms vertėtų informaciją pasitiksinti aviakompanijoje, kurios lėktuvu ruošiatės skristi. Bendrų taisyklių, kurios tiktų visiems skrydžiams, apibrėžti praktiškai neįmanoma.
Taip pat reikėtų turėti omenyje, kad yra tam tikrų šalių, ypač jei tai ne ES narės, kurios savaip apriboja įvežamus daiktus ar maisto produktus. Jei prieš keliaujant avialinijos kompanijoje pasidomėsite reikiama informacija, problemų tikrai nekils!

Reklama: siramis.lt

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1865

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 spalio 14, pirmadienis )