Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 spalio 24, Šeštadienis
Vasariškos „Tele2“ nuolaidos: išmanieji telefonai iki 150 Eur pigiau Spausdinti
2019 liepos 19, penktadienis

Operatorius „Tele2“ ir toliau skelbia vasariškas nuolaidas išmaniesiems įsigyti ir dalija gigabaitus dovanų. Naujausi viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Vasara puikus metas atsinaujinti savo išmanųjį, todėl savo klientams parengėme išskirtinius pasiūlymus vienų populiariausių gamintojų telefonams įsigyti. O tam, kad atostogų metu nereikėtų galvoti apie interneto duomenų likutį, pasirinkusiems naują planą visą vasarą dovanosime neribotus gigabaitus“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.
Gera žinia „Samsung“ gerbėjams
Ketinantiems įsigyti naują išmanųjį su sutartimi – šiuo metu „Tele2“ siūlo rinktis iš trijų viliojančių pasiūlymų ir sutaupyti net iki 150 Eur.
Vienas tokių yra skirtas stilingam, minimalistinio dizaino išmaniajam „Samsung Galaxy A50“. Sumokėjus 45 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su „Tele2“ neribotų pokalbių bei SMS planais (nuo 7,50 Eur/mėn.), skelbiamais www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB vidine atmintine kainuos 10,58 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 298,92 Eur (kaina be sutarties – 349,00 Eur).
Dar didesnis ekranas
Norintiems „Samsung“ išmaniojo su didesniu, net 6,7 colių įstrižainės ekranu, – verta rinktis modelį  „Samsung Galaxy A70“. Sumokėjus 52 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su „Tele2“ neribotų pokalbių bei SMS planais (nuo 7,50 Eur/mėn.), skelbiamais www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB vidine atmintine kainuos 12,37 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 348,88 Eur (kaina be sutarties – 399,00 Eur).
Reta proga – „Huawei P30“ net 150 Eur pigiau
Svajojantys apie „Huawei“ išmanųjį – turėtų ypač suskubti, nes šiuo metu  „Huawei P30“ įsigyti galima net 150 Eur pigiau. Sumokėjus 82 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su „Tele2“ neribotų pokalbių bei SMS planais (nuo 7,50 Eur/mėn.), skelbiamais www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB vidine atmintine kainuos 19,45 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 548,80 Eur (kaina be sutarties – 699,00 Eur).
Pasiūlymas galioja nurodytiems telefonams, nurodytomis įmokomis, pasirašius 24 mėn. sutartį ir pasirinkus vieną iš neribotų pokalbių bei SMS planų (nuo 7,50 Eur/mėn.), skelbiamų www.tele2.lt. Taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis – 5,25 Eur.
Vasarą naršykite neribotai – gigabaitai dovanų!
Tai dar ne viskas. Pasirašiusiems 12 arba 24 mėn. sutartį ir pasirinkusiems mokėjimo planą su neribotais pokalbiais, SMS ir 500 MB ar daugiau duomenų (nuo 7,50 Eur/mėn.) – „Tele2“ visą vasarą dovanos neribotus gigabaitus. Dovanojami duomenys galioja 90 dienų Lietuvos teritorijoje.
Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Pasiūlymo laikas ir kiekiai riboti. ES šalyse taikomas duomenų kiekio perskaičiavimas. Išnaudoję suteikiamą (ES/EEE šalyse – perskaičiuotą) duomenų kiekį, galėsite jį papildomai užsisakyti, pasirinkdami iš Jums pateiktų pasiūlymų. Daugiau informacijos rasite www.tele2.lt/ES arba paskambinus trumpuoju numeriu 117.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1248

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 rugsėjo 07, Šeštadienis )