Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 spalio 24, Šeštadienis
Šventiškas traktorių gausmas kviečia į Kaišiadoris! Spausdinti
Giedrė Streikauskaitė   
2019 birželio 26, trečiadienis

Šeštadienio rytas Kaišiadoryse prasidės įvairiaspalvių traktorių paradu miesto gatvėmis. Tokią dovaną kaišiadoriečiams bei atvykusiems į rajoną svečiams sugalvojo penktosios Traktorių šventės organizatoriai. Traktorių, senovinės ir modernios šiuolaikinės technikos gerbėjus, kaimo mylėtojus sutraukiantis renginys kasmet vyksta vis kitoje Kaišiadorių rajono vietoje. Šiais metais – tai Laimučio ir Eimučio Tomkų ūkis (Palomenės g. 37, Vilkiškių k., Kaišiadorių r. sav.).


Traktorių parado kolona 10 val. pajudės į šventės vietą, kuri nuo Kaišiadorių miesto nutolusi vos 7 km. 10.30 val. čia vyks Traktorių šventės atidarymas, o toliau – kupina azarto, linksmybių, įvairiausių pramogų diena. Jau paruošta nauja trasa traktorių slalomui, kurį kviečiame stebėti, o aistringiausius – jame dalyvauti. Vyks seniausių ir naujausių traktorių paroda, Metų ir Publikos traktoriaus rinkimai.


Vikšrinis traktorius T-74, tapęs visos šventės simboliu ir besipuikuojantis renginio logotipe, „atsiduos“ meistrų rankoms, kurioms teks kuo greičiau jį užkurti pasinaudojant „virvute“. Pernai šventės svečiui Egidijui Pavalkiui tą pavyko padaryti per 0,8 sekundės! Komandos kviečiamos dalyvauti daug emocijų sukeliančioje traktoriaus tempimo rungtyje. Be tradicinių rungčių bus ir šventės gerbėjų pasiūlytų naujovių – tai rulonų perkrovimo teleskopiniu krautuvu bei figūrinio vairavimo su priekaba rungtys.

Į šventę atvykite su vaikais – čia jie ne tik apžiūrės gigantišką techniką, galės pasėdėti traktorių kabinose, bet ir bus pavežioti smagiu traktoriumi-traukinuku, savo kūrybiškumą atskleis renginio metu vyksiančiame piešimo konkurse „Mano svajonių traktorius“, galės šokinėti ant batuto.

Sulauksime ir kvapą gniaužiančio krautuvo „Manitou“ akrobatinio pasirodymo, galėsime susipažinti su VDU Žemės ūkio akademijos, Kaišiadorių visuomenės sveikatos biuro, kitų įstaigų veikla. Rungčių laimėtojų laukia šventės rėmėjų įsteigti vertingi prizai. Vyks prekyba kaimiška produkcija, muzikos kolektyvų pasirodymai. Nuobodžiauti neleis charizmatiškasis, visur suspėjantis šventės vedėjas Valentas Pilionis. 

Renginys tradiciškai blaivus ir nemokamas. Šventę organizuoja Kaišiadorių r. sav. administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyrius, Kaišiadorių Inžinierių draugija,
Lietuvos ūkininkų sąjungos Kaišiadorių skyrius, Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras, ūkio šeimininkai Laimutis ir Eimutis Tomkai su daugybe rėmėjų ir partnerių. Išsamią informaciją bei ankstesnių švenčių foto ir videoreportažus rasite svetainėje www.traktoriusvente.lt. Informacija teikiama tel. 8 683 55737, 8 686 08517.

Video iš pernai vykusios Traktorių šventės: https://www.youtube.com/watch?v=9_JH3JmbG3g

PROGRAMA

TRAKTORIŲ ŠVENTĖ
2019 m. birželio 29 d.
Palomenės g. 37, Vilkiškių k., Kaišiadorių r.
Laimučio Tomkaus ūkis

10:00
Traktorių paradas Kaišiadorys – Vilkiškės
Iš Kaišiadorių į Vilkiškes pajudės gražuolių traktorių kolona. Startas - Valstybinės miškų urėdijos Kaišiadorių padalinio kiemas (Miškininkų g. 1, Kaišiadorys). Planuojamas maršrutas: Paukštininkų–Girelės–J.Basanavičiaus–Gedimino–Žaslių–Palomenės gatvės, iki šventės vietos Palomenės g. 37, Vilkiškių kaimas, Laimučio Tomkaus ūkis.

10:30 – 15:00
Laimučio Tomkaus ūkis, Vilkiškės
Šventės atidarymas
Seniausių ir naujausių traktorių paroda
Traktorių slalomas
Rulonų perkrovimo teleskopiniu krautuvu rungtis
Figūrinis vairavimas su priekaba
Publikos ir Metų traktoriaus rinkimai
Krautuvų „Manitou“ akrobatinis pasirodymas
Vikšrinio traktoriaus užvedimo virvute rungtis
Traktoriaus tempimo rungtis
Mini traktorius vaikams, batutas
Piešimo konkursas „Mano svajonių traktorius“
Veiklų pristatymas: VDU ŽŪA, Kaišiadorių r. VSB, kt.
Nugalėtojų apdovanojimai
Prekyba, muzika
Kitos veiklos

Šventės vedėjas – Valentas Pilionis.
Bus galima pavairuoti traktorių!
Dalyvavimas nemokamas.

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą
+370 686 08517 (koordinatorius)
+370 683 55737 (bendra informacija)
+370 346 20473 (traktorių registravimas)
www.traktoriusvente.lt
FB: Traktorių šventė 2019

ORGANIZATORIAI
Kaišiadorių r. sav. administracijos Žemės ūkio ir aplinkosaugos skyrius
Kaišiadorių Inžinierių draugija
Lietuvos ūkininkų sąjungos Kaišiadorių skyrius
Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras
Šeimininkai Laimutis ir Eimutis Tomkai

PAGRINDINIAI RĖMĖJAI
DOJUS AGRO
UAB „Intrac Lietuva“

RĖMĖJAI
Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija
UAB „Dinapolis“
UAB „Biržų Žemtiekimas“
Pramogų ir konferencijų centras „Pas Radvilą“
LEMONA electronics
AB „Lytagra“
UAB „Konekesko Lietuva“
UAB „Timac Agro Lietuva“
Kaišiadorių kultūros centras
Kaišiadorių r. VSB
UAB „Baltiktechnika“
IĮ „Hidroplius“
UAB „Žemkausta“
Ūkininkai Vygintas ir Žygimantas Žilinskai
Kaišiadorių apylinkės seniūnija
Kiti

Šventės vieta: http://www.maps.lt/

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas, vaizdo medžiaga viešinama internete ir spaudoje. 
 
 
Giedrės Streikauskaitės nuotr.
 

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1390

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 liepos 30, antradienis )