Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 4 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 spalio 20, antradienis
Triatlono pavilioti. Galite prisijungti ir jūs! Spausdinti
2019 gegužės 31, penktadienis

Gegužės 25 dieną Šilalės mieste startavo Lietuvos triatlono taurės II etapas. Lietuvos triatlono taurė – tai puikiai organizuotas ir užburiantis renginys visai šeimai, kuris padeda susipažinti su įvairiais Lietuvos miesteliais ir praleisti sveikai savaitgalį pasirinkus sau įveikiamas distancijas (OLIMPINĖ DISTANCIJA – 1,5 km nuplaukti, 40 km nuvažiuoti dviračiu ir 10 km nubėgti; OLIMPINĖS DISTANCIJOS ESTAFETĖ – estafetės komandą sudaro trys dalyviai, kurie pasikeisdami tarp rungčių turi 1,5 km nuplaukti, 40 km nuvažiuoti dviračiu ir 10 km nubėgti; SPRINTO DISTANCIJA – 750 m nuplaukti, 20 km nuvažiuoti dviračiu ir 5 km nubėgti; SPRINTO DISTANCIJOS ESTAFETĖ – estafetės komandą sudaro trys dalyviai, kurie pasikeisdami tarp rungčių turi 0,75 km nuplaukti, 20 km nuvažiuoti dviračiu ir 5 km nubėgti; TRI-FUN – 200 m nuplaukti, 10 km nuvažiuoti dviračiu ir 2,5 km nubėgti; TRI-FUN DISTANCIJOS ESTAFETĖ – estafetės komandą sudaro trys dalyviai, kurie pasikeisdami tarp rungčių turi 200 m nuplaukti, 10 km nuvažiuoti dviračiu ir 2,5 km nubėgti).

Šilalės etape Kaišiadorims atstovavo triatlono klubo „BTT Cloud“ sportininkai kaišiadoriečiai Donatas Zaveckas, Evaldas Morkūnas, Mantas Jonikas ir teisėjas Lukas Žarnauskas. Kaišiadoriečiai demonstravo kylančius sezono rezultatus. Šį kartą Kaišiadorims atstovaujantys triatlono klubo „BTT Cloud“ sportininkai dalyvavo olimpinėje distancijoje ir šią distanciją įveikė: Mantas Jonikas – 2:14:12, savo amžiaus grupėje užėmė 4-ąją vietą; Evaldas Morkūnas – 2:20:07, užimta 5-a vieta amžiaus grupėje; Donatas Zaveckas – 2:47:04, savo amžiaus grupėje buvo 15-as.
Bendroje Lietuvos triatlono klubų įskaitoje kaišiadoriečių „BTT Cloud“, nors ir tik su trimis nariais, užima 10-ąją vietą iš 59 komandų.
Kaišiadoriečiai žada ir toliau dalyvauti Triatlono taurės varžybose, atstovauti Europoje vykstančiose „Ironman“ varžybose, gerinti savo ir komandos rezultatus bei kovoti dėl kiek įmanoma aukštesnių vietų.
„BTT Cloud“ klubas kviečia prisijungti prijaučiančius aktyviam gyvenimo būdui. Susidomėjusiems padėsime ne tik patarimais, bet ir papuošime nuostabiomis aprangomis, kurias puošia Kaišiadorių herbas, kad šis puikus sportas kuo greičiau jus įtrauktų. Susidomėję rašykite Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba susisiekite feisbuke su Mantu Joniku.
Iki susitikimo  kitame etape Varėnoje birželio 16 dieną.

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1381

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 birželio 28, penktadienis )