Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 spalio 24, Šeštadienis
SUSITIKIMAI Spausdinti
2019 gegužės 30, ketvirtadienis

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga (toliau - LASS), siekdama stiprinti tarpinstitucinius ryšius, aktyviau integruoti savo bendruomenės narius į visuomenę bei skleisti informaciją apie jų veiklą, gebėjimus, pasiekimus, ugdymo ir gyvenimo problemas, įvairiuose šalies regionuose drauge su vietos savivaldos, kultūros bei švietimo institucijomis organizuoja aklųjų ir silpnaregių dienas „SUSITIKIMAI“. Šis projektas sėkmingai buvo įgyvendintas jau 24 savivaldybėse. Birželio 5 – 6 dienomis LASS dienos „SUSITIKIMAI“ organizuojamos Kaišiadorių rajone.


Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1370

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 birželio 28, penktadienis )