Naujienos
Archyvas
Redakcija
Reklama
Privatumo politika

Šiuo metu 2 skaitytojai

arrow Archyvas 2020 liepos 10, penktadienis
„Pildyk“ padeda Lietuvos vaikams mokytis programuoti Spausdinti
2019 balandžio 05, penktadienis

„Pildyk“ kartu su iniciatyva „Kompiuteriukai vaikams“ Lietuvos mokykloms šiemet padovanojo 20 „Micro:bit“ kompiuteriukų rinkinių, kad vaikai galėtų mokytis programavimo. Moksleiviai ne tik džiaugsis šiuolaikiškomis ir įdomiomis informacinių technologijų pamokomis, bet ir pritaikys naujai įgytas žinias dalyvaudami iššūkyje „Gerink savo žaislą“.

„Micro:bit“ kompiuteriukai telpa kišenėje, tačiau su jais nesudėtinga atvaizduoti simbolius, tekstą, skaičiuoti, kurti žaidimus, animaciją, o, panaudojus jutiklius ar kitus priedus, galima sukurti ir kur kas sudėtingesnius projektus, net suteikti daiktams judesį. Visas šias galimybes vaikai pritaikys perkurdami ir naujam gyvenimui prikeldami savo senus žaislus.
„Mokinys turi būti ne pasyvus klausytojas, o kūrėjas. Juk gyvename laikais, kai moksleiviai auga greičiau, nei paskui juos spėja švietimo sistema – duokime šansą jiems patiems rasti naujus kelius ir idėjas“, – sako „Gerink savo žaislą“ iššūkio sumanytoja, „Pildyk“ prekės ženklo vadovė Dominyka Jonušienė.
Su „Pildyk“ dovanotais kompiuteriukais ir jų priedais galės dirbti daugiau kaip 6 tūkst. moksleivių 20-yje Lietuvos mokyklų. Su „Micro:bit“ dirbti ir mokytis visai nesudėtinga – 5–8 klasių vaikai to išmoksta per kelias minutes.
2017-aisiais gimusi iniciatyva pirmąjį veiklos sezoną pasiekė 600 mokyklų. Kompiuteriukai tūkstančiams moksleivių padėjo per programavimo pamokas išmokti naujų įgūdžių ir išlaisvinti savo kūrybiškumą. Tarp pernai vaikų sukurtų darbų – muzikiniai laiptai, išmaniosios apyrankės, žingsniamačiai, popierinis į skudučius transformuojamas pianinas, skaičiuotuvas ir kiti.
Tęsdama veiklą akcija „Kompiuteriukų ralis – IT pamokas keičianti kelionė“ iki mokslo metų pabaigos mokykloms ketina išdalinti dar 20 tokių rinkinių.

Apie „Tele2“
„Tele2“ yra vienas pirmaujančių Europos operatorių. Bendrovė siekia nuolatos teikti geriausius pasiūlymus ir siūlyti mažiausias rinkoje kainas. „Tele2“ jungia 17 mln. telekomunikacijų paslaugų vartotojų 8 šalyse. Bendrovė teikia mobiliojo ir fiksuoto ryšio, duomenų perdavimo, kabelinės televizijos ir turinio paslaugas. Nuo 1993 m., kai Jan Stenbeck įkūrė bendrovę, ji tapo rimtu konkurentu buvusioms valstybinėms monopolijoms ir kitiems ryšio tiekėjams. Nuo 1996 m. „Tele2“ įtraukta į NASDAQ OMX Stokholmo vertybinių popierių biržos sąrašus. Lietuvoje „Tele2“ pradėjo veiklą 2000 metais. Aplankykite mus www.tele2.lt

Rašyti komentarą
  • Kaišiadorių aidai neatsako už komentarų turinį ir jų neredaguoja
  • Kaišiadorių aidai pasilieka teisę pašalinti komentarus, kurie nesusiję su tema, necenzūriniai, pasirašyti kitu asmeniu, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia LR įstatymus.
  • Už komentarus tiesiogiai atsako juos skelbiantys asmenys, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius, smurto kurstymą, raginimus nuversti teisėtą Lietuvos valdžią bei kitokius neteisėtus veiksmus.
  • Kaišiadorių aidai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis ir jų prašymu suteiks duomenis apie skaitytoją, paskelbusį įstatymus pažeidžiantį komentarą
Vardas:
Komentaras:Saugumo kodas: Code


Peržiūrėta: 1143

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019 balandžio 17, trečiadienis )